Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

LËNG AVOKADO DHE KASTRAVEC

Koha e pregatitjes : 20 minuta ose më pak
Koha totale : 20 minuta ose më pak
Përbërësit:
1 Gotë Spinaq ¼ Avokado 1 Kastravec ½ Lëng Limoni Pak Kripë 1 Gotë Qumësht bajameje
Pergaditje:

Shtoni përbërësit në gotën e gjatë të NutriBullet dhe përzihini për 30 sekonda.

Author : K.Z