Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Prerëse Spring Brava

Photo
Video

Prerësja Spring Brava ju mundëson t’i preni frutat dhe perimet më shpejt dhe me më pak mundim. Tashmë mund t’i përgatisni më lehtë përbërësit që ju duhen për një shujtë të shijshme dhe të shëndetshme. Është shumëfunksionale, përdoret dhe pastrohet lehtë, si dhe është e qëndrueshme. Vjen bashkë me një tabaka për grumbullimin e përbërësve që i copëtoni.

Prerëse Spring Brava
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 2-5 ditë
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Prerësja Spring Brava ju mundëson t’i preni frutat dhe perimet më shpejt dhe me më pak mundim. Tashmë mund t’i përgatisni më lehtë përbërësit që ju duhen për një shujtë të shijshme dhe të shëndetshme. Është shumëfunksionale, përdoret dhe pastrohet lehtë, si dhe është e qëndrueshme. Vjen bashkë me një tabaka për grumbullimin e përbërësve që i copëtoni.

Më shumë
Përshkrimi

Sillni cilësinë e restauranteve në kuzhinën tuaj

Harroni rrëmujën që sjellë copëtimi i përbërësve me thikë dhe në dërrasë për prerje – ju prezentojmë prerësn Spring Brava. Është dizajnuar që t’ua lehtësojë copëtimin e frutave dhe perimeve, me prekjen e një butoni. Pastrohet dhe ruhet lehtë.

Thjesht dhe lehtë, për shujta të shijshme

Me 40 cilësime të trashësisë që variojnë nga 0.2 deri në 8.0mm dhe dy lloje për prerje, kjo prerëse ju ofron një sërë mënyrash për t’i përgatitur përbërësit për sallata të shijshme frutash ose perimesh, supë, pomfritë dhe jo vetëm. Ju mund ta përdorni për t'i prerë përbërësit në:

 • Prerëse Spring Brava

  Feta

 • Prerëse Spring Brava

  Kuba

 • Prerëse Spring Brava

  Shirita të hollë

 • Prerëse Spring Brava

  Shirita të trashë

Prerëse shumëfunksionale

Kaloni më pak kohë duke përgatitur e më shumë kohë duke shijuar shujta të shijshme dhe të freskëta, me përbërës të përgatitur me Prerësen Spring Brava. Disa nga dobitë e kësaj prerëse janë:

 • Prerëse Spring Brava

  Sistemi me 3 tehe – nuk ka nevojë t’i ndërroni tehet sepse janë ndërtuar në atë mënyrë që t’i përshtaten plot llojeve të prerjes.

 • Prerëse Spring Brava

  Lehtësisht mund ta përshtatni trashësinë prej 0.5mm – 8mm dhe zgjedhni se në çfarë forme doni t’i preni.

 • Prerëse Spring Brava

  Dizajni unik ju mundëson t’i copëtoni përbërësit me më pak mundim.

 • Prerëse Spring Brava

  Gyp XXL dhe shtytës sigurie.

 • Prerëse Spring Brava

  Kuti për grumbullimin e përbërësve të copëtuar.

 • Prerëse Spring Brava

  Doreza për shtyrje bllokohet kur paloset ose kur nuk është në përdorim, për siguri shtesë.

 • Prerëse Spring Brava

  Pastrohet lehtë – me furçë nën ujë të rubinetit ose në enëlarëse.

 • Prerëse Spring Brava

  Paloset dhe ruhet pothuajse kudo në kuzhinë.

Prerësja Spring Brava përfshin:

 1. Bazë të palosshme me system 3 tehësh dhe dorezë për shtyrje
 2. Kutinë grumbulluese
 3. Shtyrësi i sigurisë
 4. Gypi XXL
 5. Furça për pastrim
1
2
3
4
5
Prerëse Spring Brava

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online