Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

Pajisje me 7 funksione Deluxe Noir

Photo
Video

Kuzhinierët e pasionuar e dinë se ka plot raste kur një blender dore shdërron ushqime të ndryshme në shujta të shijshme. E tillë është edhe pajisja Deluxe Noir – mund të përdoret për përzierje, rrahje, grirje dhe jo vetëm. Ka motor me fuqi 600W dhe 10 nivele të shpejtësisë që ju ndihmojnë të kryeni punë më shpejtë. Pajisja vjen bashkë me 6 aksesorë të dobishëm.

Pajisje me 7 funksione Deluxe Noir
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Kuzhinierët e pasionuar e dinë se ka plot raste kur një blender dore shdërron ushqime të ndryshme në shujta të shijshme. E tillë është edhe pajisja Deluxe Noir – mund të përdoret për përzierje, rrahje, grirje dhe jo vetëm. Ka motor me fuqi 600W dhe 10 nivele të shpejtësisë që ju ndihmojnë të kryeni punë më shpejtë. Pajisja vjen bashkë me 6 aksesorë të dobishëm.

Më shumë
Përshkrimi

Përgatisni ushqim më lehtë dhe më shpejt me këtë pajisje

Me një motor të fuqishëm 600W, 10 nivele të shpejtësisë dhe funksionin turbo, kjo pajisje shumëfunksionale do t’ua lehtësojë gatimin. Ju mund të përgatisni ushqime të ndryshme: masa për supë, salca, ushqim për bebe, pure, smoothie, të grini, përzieni dhe jo vetëm. Pasi ta provoni, vështirë se do ta ndërroni!

Pajisje me 7 funksione Deluxe Noir

6 aksesorë për llojet më të shpeshta të përpunimit të ushqimit

Pajisja shumëfunksionale Deluxe Noir përmban 6 aksesorë praktikë për përdorim të përditshëm gjatë gatimit:

 • Grirësja e madhe me kapacitet 1000ml, teh të dyfishtë dhe aksesorë për prerje dhe grirjen e qepës, hudhrës, bimëve, arrave, çokollatës, etj.
 • Grirësja e vogël me kapacitet 500ml dhe teh të dyfishtë, e përshtatshme për të copëtuar sasi më të vogla ushqimesh, sikurse bimët apo ushqimet për bebe.
 • Rrahëse prej çeliku inox, e cila mund të përdoret për t’i rrahur vezët apo për të përzier krem për ëmbëlsira, puding, qull për pallaqinka dhe jo vetëm.
 • Ena për përzierje, në të cilën po ashtu mund ta masni sasinë e përbërësve. Ena ka edhe kapak, andaj mund ta ruani në frigorifer ushqimin që e keni përpunuar.
 • Aksesori për shtypjen e patateve (ose perimeve), është i dizajnuar për masa puresh, jo për masa të ngjitshme.
 • Boshti për përzierje prej çeliku inox është vegla që ju duhet për të gjitha përzierjet. Po ashtu mund të përdoret edhe për përzierje në masa të nxehta.
 • Grirësja e madhe (1000 ml)

  Grirësja e madhe (1000 ml)

 • Grirësja e vogël (500 ml)

  Grirësja e vogël (500 ml)

 • Rrahësja prej çeliku inox

  Rrahësja prej çeliku inox

 • Ena për përzierje

  Ena për përzierje

 • Aksesori për shtypjen e patateve

  Aksesori për shtypjen e patateve

 • Boshti për përzierje

  Boshti për përzierje

Motor i fuqishëm me 10 shpejtësi dhe 7 funksione praktike

Pajisja shumëfunksionale Deluxe Noir është një blender i fuqishëm 600W dhe me 16,000 RPM (rrotullime për minutë). Kjo pajisje ju mundëson përpunim të shpejtë dhe të përsosur të ushqimit, me dridhje dhe zhurmë të ulët. (58 dB gjatë përzierjes). Ka 10 shpejtësi + shpejtësi turbo, që ju mundëson ta përpunoni ushqimin sipas nevojës apo dëshirës suaj.

Pajisje me 7 funksione Deluxe Noir

7 funksione

Kjo pajisje praktike mund të përdoret për:

 • Copëtim;
 • Përpunim
 • Grirje;
 • Prerje;
 • Përzierje;
 • Rrahje;
 • Shtypje.

Të gjitha tehet janë punuar 100% nga çeliku inox, kurse pjesa e plastikës është punuar me plastikë cilësore. Falë këtyre cilësive, kjo pajisje do t’ju shërbejë për një kohë të gjatë.

Pajisje me 7 funksione Deluxe Noir
Specifikat Teknike
Material çelik inox, plastik

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.