Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Pajisje për përgatitjen e jogurtit - Perla

Photo
Video

Nëse doni të shijoni jogurt të freskët çdo ditë, të përgatitur në shtëpi pa mundim, tashmë e keni mundësinë. Pajisja Perla për përgatitjen e jogurtit ju mundëson të përgatisni jogurt të shijshëm dhe të freskët në kushte shtëpie. Pajisja ka 7 gota qelqi, në të cilat mund të përgatisë 1.4 litra jogurt të freskët për 6 orë. Kurseni para dhe ushqehuni shëndetshëm!

Pajisje për përgatitjen e jogurtit - Perla
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Stock: 2
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Nëse doni të shijoni jogurt të freskët çdo ditë, të përgatitur në shtëpi pa mundim, tashmë e keni mundësinë. Pajisja Perla për përgatitjen e jogurtit ju mundëson të përgatisni jogurt të shijshëm dhe të freskët në kushte shtëpie. Pajisja ka 7 gota qelqi, në të cilat mund të përgatisë 1.4 litra jogurt të freskët për 6 orë. Kurseni para dhe ushqehuni shëndetshëm!

Më shumë
Përshkrimi

Përgatisni jogurt të shijshëm dhe të freskët

Pajisja Perla për përgatitjen e jogurtit ju mundëson të përgatisni jogurt të shijshëm, të freskët dhe pa përbërës artificialë, në kushte shtëpie. Për më tepër, ju t’i shtoni përbërës sipas shijes suaj dhe të eksperimentoni me receta të ndryshme. Pajisja ka 7 gota dhe ju mund të përgatisni jogurt shtëpie për tërë familjen, sipas shijes së secilit.

1.4 litra jogurt për 6 orë

Në vetëm 6 orë, me këtë pajisje mund të përgatisni 1.4 litra jogurt natural dhe me shije që ju pëlqen juve. Pajisja ka një bazë që krijon nxehtësi, 7 gota (secila me kapacitet 200ml) dhe kapakun. Vendosni përbërësit e preferuar, dhe lëreni pajisjen ta bëjë punën e vet. Ju kurseni para dhe ushqeheni më shëndetshëm! Është kaq e përsosur, apo jo?

Si ta përgatisni jogurtin në 3 hapa:

  • Shtoni qumështin dhe përbërësit tjerë bazë për jogurt (në gotat prej qelqi)
  • Mbylleni me kapak dhe shtypeni butonin START
  • Mund t’i shtoni pemë, mjaltë, sheqer apo ndonjë përbërës (sipas dëshirës)

Gotat e pajisjes mund të lahen lehtësisht edhe në enëlarëse.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!