Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Nutribullet® RX 1700W

Photo
Video

Nutribullet RX më i fuqishmi ndër nutribullet me fuqi të jashtëzakonshme 1700W dhe 2,3 kuaj-fuqi të shpërbërjes së pastër. Ai degradon të gjitha lëndët ushqyese në formën e tij më të tretshme dhe ju lejon të merrni vitaminat dhe mineralet për të cilat ka nevojë trupi juaj. Tani përveq smoothieve ju mund të përgatitni supa të ngrohta përplot lendë ushqyese! Vëllimi i gotave: 0,9L dhe 1,3L.

Nutribullet® RX 1700W
199,90 €
Çmimi me këste: 6 x 33.32
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 2-5 ditë
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Nutribullet RX më i fuqishmi ndër nutribullet me fuqi të jashtëzakonshme 1700W dhe 2,3 kuaj-fuqi të shpërbërjes së pastër. Ai degradon të gjitha lëndët ushqyese në formën e tij më të tretshme dhe ju lejon të merrni vitaminat dhe mineralet për të cilat ka nevojë trupi juaj. Tani përveq smoothieve ju mund të përgatitni supa të ngrohta përplot lendë ushqyese! Vëllimi i gotave: 0,9L dhe 1,3L.

Më shumë
Përshkrimi

Pije ushqyese nga Nutribullet për çdo ditë tuajën.

Ashtu si modelet e mëparshme të Nutribullet, Nutribullet Rx përdor teknologjinë e tij të mahnitshme të nxjerrjes së frutave, perimeve, arrave, farave dhe bishtajoreve në pije shumë të shëndetshme, që ju mund ti bëni pjesë tuajën dhe familjes suaj çdo ditë.

 • Kthen frutat dhe perimet në lëngje ushqyese.
 • Shpërbën lëkurat, farat dhe i nxjerr në mënyrë perfekte.
 • Nuk ka copa të pakëndshme brumi apo përbërësish të tjerë.
 • Vitamina dhe minerale të garantuara për të filluar ditën tuaj.

Duke marrë Nutribullet në nivelin e ardhshëm: Rx

Paraqitje unike 2.3 kuaj fuqi (1700W fuqi motorrike), Nutribullet Rx është ende Nutribullet më i fuqishëm.  Duke i bashkëngjitur të veçantat që ai ka ju do të krijoni mundësitë për ta bërë tuajin Nutribullet Rx.

 • Tehu shpërbërës: Nutribullet Rx shpërbën fruta, perime dhe ushqime të tjera duke i kthyer në të lëngshme pa eleminuar lëndët ushqyese.
 • Gota 1.3 litër: Perfekte për të bërë shpërbërje shumë të mëdha ose të shumëfishta.
 • Gota e shkurtër 0.9 litra: masë për servirje të vetme.
 • Kapak për të qëndruar freskët: Kapak plotësues për të mbajtur freskët shpërbërjen gjatë ruajtjes ose transportit.
 • Gota perfekte për një shijim sa më komod të lëngut.

Revolucionare, Fuqi e Lartë Rrotulluese.

Fuqia bazë  e ciftit rrotullues 2.3 kuaj fuqi i kthen frutat dhe perimet në pija sa më ushqyese të jetë e mundur! Teknologjia revolucionare Smart vepron me duar të lira, Baza ndizet automatikisht, nxjerr pijen tuaj në kohë të saktë dhe me shpejtësinë e nevojshme për të dhënë ushqim optimal.

E nxehtë, nxjerr lëndë ushqyese, suprat dhe pijet.

Me shtypjen e një butoni, Fuqia bazë e rrotullimit aktivizon mënyrën e marrjes së supës, një cikël ngrohje 7 minuta që krijon freski, shpërbërësi perfekt për nxjerrjen e supës dhe pijeve.

Para programuar në RPM e duhur për precizion.

Nutribullet Rx nuk ka buton ndiz / fik, nuk ka rregullim shpejtësie dhe nuk ka prarmetra kohe. Është e para programuar për ta kthyer saktësisht në RPM e duhur dhe për të ndaluar në interval të drejtë, pikërisht për sasinë e duhur të kohës.

Funksioni i ri, Ngrohje për ushqimet familjare.

Plus, Rx vjen me një funksion të ri, për ngrohje, për ushqime të shijshme dhe të pasura, për supra dhe salcra, ajo që çdo familje dëshiron. Pra ç'farë po prisni? Bëni një investim për një shëndet të mirë dhe për mënyrën e të ushqyerit tuaj sot!

Rekomandohet për:

 • Për të gjithë ata të cilët duan të jetojnë dhe ushqehen shëndetshem
 • Perfekte për vegjetarianët
 • Për familjet me fëmije të vegjël
 • Për njerëz aktiv
 • Për personat të cilët nuk ndjekin dieta të shëndetshme
 • Për personat të cilët kanë kolesterol të lartë
 • Për personat të cilët janë duke rikuperuar pas një sëmundje dhe duhet të përdorin dieta të shëndetshme

Paketa përmban:

 • 1 x paisja bazë e lartë 2.3 kuaj fuqi (1700W)
 • 1 x thika prerëse
 • 1 x Gotë me kapak - 2 copë
 • 1 x Gotë të vogël 0.7 l 
 • 1 x Gotë 1.25 l
 • 1x Kapak për të ruajtur freskinë
 • 1 x gotë komode
 • 1 x dorezë gote
 • 1 x udhëzues përdorimi

Informacione teknike:

 • Fuqia motorrike: 2.3 kuaj fuqi (1700W)
 • Teknologjia SMART
 • Cikli shpërbërjes: 1 minut.
Specifikat Teknike
Dimensionet 40 x 40 x 35,5 cm
Karakteristika të tjera 0,9 L cup; 1,3 L oversized cup; Comfort Lip Ring; Souperblast Pitcher

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Gazmend

www.delimano-ks.com

Shume te mire
Super i mire

1 Produkte

Rri n'shpi, blej sigurt online