Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
 
[banner_timer]
 

Nutribullet® Pro 7 pjesësh

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

NutriBullet Pro, me fuqi 900W dhe 7 pjesë – është ekstraktuesi i përsosur i vlerave ushqyese. Përgatisni smoothie të shijshëm dhe plot ushqime të tjera – dhe merrni të gjitha lëndët ushqyese që ju duhen për të qëndruar të shëndetshëm.

Nutribullet® Pro 7 pjesësh
119,90 €
Çmimi me këste: 6 x 19.99
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
 • Specifikat Teknike
Më shumë

NutriBullet Pro, me fuqi 900W dhe 7 pjesë – është ekstraktuesi i përsosur i vlerave ushqyese. Përgatisni smoothie të shijshëm dhe plot ushqime të tjera – dhe merrni të gjitha lëndët ushqyese që ju duhen për të qëndruar të shëndetshëm.

Më shumë
Përshkrimi

Fuqi motorrike 900Wat... Sepse "Ju jeni çfare hani"

Ne shpesh dëgjojme shprehjen " Ju jeni çfarë hani" - por realisht, ju jeni çfarë konsumoni. Nutriubullet Pro do të sigurojë që ju të merrni të gjitha vlerat ushqyese nga ushqimet që konsumoni. Me një motorr 900Wat dhe një kapacitet më të madh të gotave, Nutribullet do të shpërbëjë dhe do te kthejë në pluhur edhe përbërësit më të fortë, duke ju ofruar të gjitha vlerat ushqyese të ushqimeve që ju dëshironi të konsumoni.

Asnjë vlerë ushqimore nuk qëndron më e fshehur!

Jeni shumë të zënë me punë dhe nuk keni kohë të ndiqni dhe hani dozën tuaj ditore të frutave dhe perimeve? Ndjeheni vazhdimisht të lodhur dhe ju duket sikur nuk mund të përballeni me çdo gjë që ju sjell jeta?

Jeta jonë është e ngarkuar dhe shpesh herë ne nuk kemi kohë të ushqehemi shëndetshëm. Por edhe kur ne ushqehemi shëndetshëm, sistemi jonë i tretjes ka nevojë për një kohë më të gjatë për të përfituar të gjitha vitaminat, mineralet dhe vlerat ushqyese të cilat gjenden në ushqimet që ne hamë. Shpërbërja e ushqimeve është mënyra më e mirë dhe më e sigurtë që tregon që organizmi ynë ka marrë atë që i duhet.

1/8 filxhan

vlera ushqyese të nxjerra nga fara e lirit

ose

60

filxhan me brokoli

ose

100

feta bukë gruri

Shpërbërja e vlerave ushqimore - Tekonologjia më e lartë për të përfituar sa më shumë nga ushqimet

A e dini se ju nuk mund të merrni të gjitha vlerat ushqimore të ushqimeve që ju konsumoni vetëm duke u përtypur? Por, ne kemi një lajm të mrekullueshëm - frutat, perimet, farat dhe arrat mund të bluhen dhe grimcohen deri në formën e tyre më të tretshme përpara se të konsumohen, dhe sistemi tretës do të përthith elementët më të mirë ushqyes të tyre.

Fatmirësisht, tani ju mund të merrni shpërbërësin ushqimor Nutribullet!

Ekstraktuesi Nutribullet: Koha për t'i dhënë trupit tuaj gjithçka që i duhet

Ju prezantojmë Delimano Nutribullet – ekstraktuesin më të mirë të vlerave ushqimore. Nutribullet nuk është një grirëse, as një shtrydhëse. Ai është një shpërbërës vlerash ushqimore i cili do t'ju ndryshojë jetën. NutriBullet ka fuqinë të nxjerrë të gjitha vlerat ushqimore të ushqimeve që ne hamë.

Shumica e elementeve bazë që gjendet në ushqimet që ne konsumojmë nuk mund të përfitohet nga shtrydhja, grirja apo përtypja. Për të përfituar sa më shumë vlera ushqimore nga farat, lëkura dhe ajo që jemi duke konsumuar, ushqimet duhet të jenë totalisht të shpërbëra në grimca të vogla- dhe në momentin që ato janë në këtë formë ne do të përfitojmë më shumë vlera ushqimore. Dhe me Nutribullet ju do të bëni lëngje të freskëta të cilat janë të pasuruar me vlera ushqimore.

Si? Falë Nutribullet Pro, i cili ka një fuqi motorrike 600 Wat dhe bën të mundur shpërbërjen e ushqimeve dhe i kthen në grimca të vogla për t’ju ofruar më të mirën.

Rezultati: Smoothie dhe lëng i freskët, i pasur me dozën ditore të vlerave ushqyese

A ka dallim mes një smoothie dhe një lëngu, të bërë me Nutribullet? Ju sigurisht përdorni fruta ose perime për lëng ose smoothie – por Nutribullet krijon smoothie të mrekullueshëm – më të butë, më kremoz se sa blenderët e zakonshëm.

Nutribullet shtyp plotësisht dhe pluhurizon frutat e ngrira, arrat dhe farat, duke i kthyer në një smoothie të shëndetshëm. Nutribullet ju mundëson t’i merrni nga këta përbërës vlerat ushqyese që i duhen trupit tuaj.

Dobi të mahnitshme për shëndetin dhe bukurinë

Me Nutribullet ju mund të:

 • përfitoni magnezin dhe zinkun i cili ndodhet te farat e bostatnit
 • Omega3, proteina dhe antioxidantët që ndodhet tek farat e manave dhe
 • përbërësit anti-kancerogjen të cilët ndodhen te brokoli dhe lakra

të gjitha këto ju do t'i humbisni gjatë përtypjes.

Ja disa nga aryset pse duhet të zgjidhni NutriBullet

 • Do të shpërbëjë ushqimet deri në grimcat më të imëta
 • I hap farat,  i pret në mes dhe gërryen lëkurën për të ekspozuar vlerat e fshehura ushqyese
 • Pret, copëton, grimcon
 • Ju inkurajon të jetoni shëndetshëm
 • Zvogëlon kohën e harxhuar në kuzhinë
 • Motorr i fuqishëm 900 W
 • Thika të patentuara dhe veprim ciklonik
 • Ndërtim pa BPA
 • I lehtë për t'u pastruar
 • I vogël dhe kompakt
 • Perfekt për të gjithë
 • Ju ndihmon të flini më të qetë
 • Parandalon dhimbjet si për shembull migrenën
 • Ju lehtëson nga ethet
 • Redukton simptoma të ndryshme

Për të marrë më të mirën nga jeta, ju duhet të merrni më të mirën nga ushqimet që konsumoni. Bëni Nutribullet pjesë të jetës tuaj për t'u ndjerë të rinuar dhe më të shëndetshëm se më parë!

Klientë të kënaqur:

 •  Nuk ka asnje dyshim që do t'ju ndihmojë të reduktoni nivelin e kolesterolit, ulni tensionin, reduktoni nivelin e sheqerit në gjak dhe të reduktoni simptoma të sëmudjeve të ndryshme që shkaktohen nga kequshqyerja. 

  Dr. Michale Moreno
 •  Ilaçet anti-depresive, ilacet e gjumit dhe ilacet e tensioni ndihmojnë në fillim, por në një kohë të gjatë jo. Pas një jave përdorimi të lëngjeve të pregatitura me Nutribullet unë ndjehem shumë mirë. Kam parë rezultate të mahnitshme. Tani bëj një gjumë të rehatshëm. 

  Jerome Glassman
 •  Unë kam vuajtur nga migrena pothuajse gjatë gjithë jetës sime, ku në momente të caktuara nuk arrija dot as të mbaja sytë hapur nga dhimbja e madhe. Qëkur fillova të përdor Nutribullet dhe recetat e tij, nuk kam patur dhimbje koke as edhe një ditë të vetme. Nutribullet është tërësisht ndryshe nga çdo pajisje tjetër, pasi ai arrin të përdorë e përpunojë të gjitha vlerat ushqimore të frutave, zarzavateve dhe arrave. Të gjithë duhet ta përdorin pasi do të ndjejnë diferencën. 

  Rachel Wilcox
 •  Ajo që jam duke ju kërkuar është të konsumoni një gotë të pregatitur me Nutribullet dhe jeta juaj do të ndryshojë. 

  David Wolfe
 •  Ndryshimet që unë kam parë te vetja dhe familja ime janë thjeshtë mahnitese. 

  Kim Pontius
Informata shtesë

Si funksionon?

Sektreti i nutribullet qëndron tek motorri i cili është 900 wat dhe krijon një përzjerje në formë cikloni duke bërë që ushqimini të shpërbëhet në kokrriza të vogla.

Kur shpërbëhen ushqimet ajo që është më e rëndësishmja është fuqia dhe teknologjija e prerjes. Kombinimi i këtyre avanatazheve e bën Nutribullet një paisje unike e cila bën të mundur shndërrimin e ushqimeve në superushqime.

Kjo tekonologji do të bëjë të mundur copëtimin dhe bluarjen e ushqimeve sëbashku me farat dhe lëkurën e tyre - ndryshe nga shtrydhëset dhe grirëset.

Me Nutribullet ju do të shpërbëni dhe bluani. Shikoni se sa e thjeshtë është!

Në paisje nuk duhet të vendosni ushqime të nxehta, ju këshillojmë që përpara përdorimit të tyre ato duhet të lihen të ftohen.

Shpërbërja

Thika katërshe shpërbën të gjithë përbërësit në grimca të vogla.

  1. Vendosni përbërësit në gotën e madhe ose në gotën e vogël.
  1. Vendosni thikën katërshe.
  1. Vendosni gotën në paisjen bazë.Shtypeni gotën dhe rrotullojeni që të filloj punë.
  1. Ju mund të shikoni proçesin e shpërbërjes dhe ai do të jetë gati vetëm për pak sekonda!

Teknika e tundjes:

Ndonjëherë nëse ju e mbushni gotë me përbërës më shumë sesa duhet ose nuk vendosni sasinë e duhur të ujit, dendësia e përzjerjes do të rritet. Dhe përbërësit që ndodhen në majë të gotës do të kenë vështirësi për të arritur tek thika dhe nëse kjo do të marrë më shumë kohë ne kemi një mënyrë shumë të thjeshtë, thjeshtë hiqeni gotën nga paisja bazë dhe tundeni disa herë.

 1. Hiqni gotën sëbashku me thikën nga paisja bazë.
 2. Dhe tundeni atë siç tunden koktejlet. Më pas vendoseni sërisht në paisjen bazë.

Shumë e thjeshtë për tu pastruar

Një avantazh tjetër i Nutribullet është edhe mënyra e pastrimit që është shumë e thjeshtë. Duke qënë se pjesët janë të ndara nga njëra tjetra, ajo që ju duhet të bëni është thjeshtë ti lani me ujë dhe detergjent enësh. Gjithashtu pjeset e saj mund të lahen edhe në lavastovilje.

NutriBullet rekomandohet për:

 • Për të gjithë ata të cilët duan të jetojnë dhe ushqehen shëndetshem
 • Perfekte për vegjetarianët
 • Për familjet me fëmije të vegjël
 • Për njerëz aktiv
 • Për personat të cilët nuk ndjekin dieta të shëndetshme
 • Për personat të cilët kanë kolesterol të lartë
 • Për personat të cilët janë duke rikuperuar pas një sëmundje dhe duhet të përdorin dieta të shëndetshme

Informacione Teknike

 • AC 220
 • 40V,0/60Hz
 • 25.000 rrotullime/minutë
 • Diametri i pjesës bazë: 13,5 cm
 • Lartësia e paisjes bazë pa gotat: 20 cm
 • Gotë e madhe: 0.9L
 • Gotë e vogël: 0.5L
 • Motorr 900-watt

Çfarë përfshihet në paketim?

Seti përmban:

 • 1 x Pajisja bazë
 • 1 x Gotë e vogël (0,5 l)
 • 1 x Kapak për udhëtime
 • 1 x Gotë e madhe(0,9 l)
 • 1 x Dorezë për gotën
 • 1 x Kapak për të ruajtur freksinë
 • 1 x Thikë katërshe
 • 1 x Manual Përdorimi për Nutribullet dhe e-Libri i Recetave
 • 1 x Libër xhepi Nutribullet
Specifikat Teknike
Pesha 3.65 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.