Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Nutribullet® RED

Photo
Video
-50%

1 milion histori, vetëm 1 NUTRIBULLET. NutriBullet Red është ekstraktuesi më i përsosur i frutave dhe perimeve në tregun e Kosovës - i cili me shumë lehtësi nxjerr të gjitha vlerat ushqimore, vitaminat dhe mineralet  të cilat i duhet trupit tonë. Bashkangjituni edhe ju magjisë se 1 milion historive me NUTRIBULLET.

Nutribullet® RED

Çmimi i regullt: 109,90 €


Çmimi Special: 54,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

1 milion histori, vetëm 1 NUTRIBULLET. NutriBullet Red është ekstraktuesi më i përsosur i frutave dhe perimeve në tregun e Kosovës - i cili me shumë lehtësi nxjerr të gjitha vlerat ushqimore, vitaminat dhe mineralet  të cilat i duhet trupit tonë. Bashkangjituni edhe ju magjisë se 1 milion historive me NUTRIBULLET.

Më shumë
Detajet e Produktit

Nutribullet është dhurata e shëndetit.

Festat e fundvitit janë koha kur ne festojmë me njerëzit me të rendësishëm për neve. Kjo kohë magjike krijon momente te ngrohta ku bejmë kujtime të paharrueshme me familjen dhe shoqerinë. Koha kur ne ju urojmë atyre gjithë shëndetin dhe lumturinë në të ardhmen. Tani, ju mund t'i bëni këto deshira të realizohen. Jepuni familjes dhe shoqerisë tuaj më se shumti që mund t'u jepni – dhuratën e shëndetit dhe lumturisë!

Përmbush objektivat tua per vitin e ardhshëm

Çdoherë Viti i Ri është përreth arritjeve, shumica nga ne i vënë vetes objektiva, i premtojnë vetes një jetë më të mirë, një jetë më aktive, më të shëndetshme dhe më të lumtur. Këtë vit, këto vendime mund të bëhen një realitet, me ndihmën e Nutribulletit.

Ne e rekomandojmë atë per secilin që dëshiron të jetoj i shëndetshëm, dëshiron të humb ekstra peshë, dhe për ata që po kërkojnë një mënyrë të lehtë dhe të shpejtë të pregatisin smoothie dhe pije të quajtura Nutriblast, për ata që janë të vetdijshem për rendësinë e mirëqenies, per ata qe ju duhet diçka që nuk zë hapësirë, për vegjetarianët dhe veganët, për familjet me femijë të vegjël, për njerëzit aktiv, për njerëzit me nivel të lartë kolesteroli,...në pergjithësi, ne e rekomandojmë atë tek të gjithë.

Fillimi i një jete të shëndetshme është shumë e thjeshtë – në kuptimin e plotë të fjalës aq lehtë sa shtypja e një butoni. Vetem vendosni të gjithë përbëresit në NutriBullet dhe do ta bejë Nutriblastin më të shijshëm dhe me vlera ushqyese të larta në sekonda!

Nutriblasts dhe shumë më shumë

Nutribulleti është pajisja e përsosur për të pregatitur Nutriblasts. Por ju mund të pregatisni ushqime të pafundme  të shijshme dhe shëndetshme. Lironi imagjinatën tuaj, eksperimentoni, kombinoni dhe zbuloni me Nutribullet:

 • Biskota

 • Humus

 • Supa

 • Akullore

 • Kokteje

 • Sallata

 • Petulla

 • Qumësht bademi

 • Ve dhe omletë

Jo vetëm nje blender i thjesht

Nutribulleti është më shumë se një blender dhe më shumë se një shtrydhës frutash. Është ekstraktuesi i ushqimit, i cili me fuqinë e motorit 600-Watt, duke bërë 20 000 rrotullime në minutë me kombinimin ciklonik ekstrakton te gjitha kaloritë brenda ushqimit qe ne hamë.
Me ekstraktim, ne marrim të gjitha benefitet e shëndetshme të frutave dhe perimeve, nga fibrat deri tek fara dhe lekura – Nutribulleti nuk lejon që asnjë vitamin apo vlerë ushqyese të humbë. Gjithashtu, Nutribulleti do të bëjë frutat, perimet, arrat dhe farat më të absorbueshme dhe lehtësisht të tretshme.
Nutriblastet e pregatitura do të kenë një shije të butë, dhe femijët tuaj do të duan ta pinë atë.

Nxjerrja e lëndeve ushqyese është mekanizëm që Nutribulleti e përdor të shpërbëjë frutat, perimet, arrat, farat dhe ushqimet tjera deri tek gjendja e tyre më e absorbueshme. Ndryshe nga shtrydhësit e frutave dhe blenderet, nxjerrja e lëndeve ushqyese prish muret qelizore të ushqimeve bimore, duke liruar vitamina të rëndësishme dhe minerale të përfshira brenda.

Në të njëjtën kohë, ato zvogëlojnë fibërat, masën e frutit, farat dhe lëkurën e dobishme në një cilësi të butë si mëndafshi, duke i dhënë ushqim trupin tuaj në një formë lehtësisht të tretshme dhe të absorbueshme. Më shumë se lëngjet, më shumë se përzierjet, dhe më shumë se përtypja, nxjerrja e lëndës ushqyese ju lejon të merrni shkallën më të lartë të lëndës ushqyese që ushqimi juaj ka për të ofruar.

Informata shtese

NutriBullet rekomandohet për:

 • Për të gjithë ata të cilët duan të jetojnë dhe ushqehen shëndetshem
 • Perfekt për vegjetarianët
 • Për familjet me fëmijë të vegjël
 • Për njerëz aktiv
 • Për personat të cilët nuk ndjekin dieta të shëndetshme
 • Për personat të cilët kanë kolesterol të lartë
 • Për personat të cilët janë duke rikuperuar pas një sëmundje dhe duhet të përdorin dieta të shëndetshme
Specifikat Teknike
Dimenionet 29,2x20x25 cm
Pesha 3,04 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

4,85

41 vlerësime

% prej

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Zsu

www.delimano.hu

22/11/2015

Mezi e kam prit kete produkt, edhe me te vertet jam shume e kenaqur qe doli kaq perfekt. Nuk eshte thjesht nje blender por nje makine speciale per pije. Une po e perdor per te bere kokteje frutash te ndryshme. Nganjehere bej 3 pjese te bananes me qumesht, por shtoj mango, dredheza, rrush edhe 100% leng portokalli. Falemnderit

% prej

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5