Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Nutribullet® RED

Photo
Video
-45%

Dhuroji vetës shëndet, mos fillo këtë vit pa NutriBullet. Bashkangjituni magjisë së vitit të ri me Nutribullet® RED, duke i dhuruar vetës vlerat ushqyese, vitaminat dhe mineralet çdo ditë. Për herë të parë, bashkë me NutriBullet Red, ju përfitoni falas planin Detox me 12 receta magjike me anë të cilave mund t’i humbni deri në 7 kg për 12 ditë.

Humb deri 7kg me planin 12 ditë detox me NutriBullet >>
Nutribullet® RED

Çmimi i regullt: 109,90 €


Çmimi Special: 59,90 €

Çmimi me këste: 24 x 2.5
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Dhuroji vetës shëndet, mos fillo këtë vit pa NutriBullet. Bashkangjituni magjisë së vitit të ri me Nutribullet® RED, duke i dhuruar vetës vlerat ushqyese, vitaminat dhe mineralet çdo ditë. Për herë të parë, bashkë me NutriBullet Red, ju përfitoni falas planin Detox me 12 receta magjike me anë të cilave mund t’i humbni deri në 7 kg për 12 ditë.

Humb deri 7kg me planin 12 ditë detox me NutriBullet >>
Më shumë
Detajet e Produktit

Nutribullet është dhurata e shëndetit.

Festat e fundvitit janë koha kur ne festojmë me njerëzit me të rendësishëm për neve. Kjo kohë magjike krijon momente te ngrohta ku bejmë kujtime të paharrueshme me familjen dhe shoqerinë. Koha kur ne ju urojmë atyre gjithë shëndetin dhe lumturinë në të ardhmen. Tani, ju mund t'i bëni këto deshira të realizohen. Jepuni familjes dhe shoqerisë tuaj më se shumti që mund t'u jepni – dhuratën e shëndetit dhe lumturisë!

Përmbush objektivat tua per vitin e ardhshëm

Çdoherë Viti i Ri është përreth arritjeve, shumica nga ne i vënë vetes objektiva, i premtojnë vetes një jetë më të mirë, një jetë më aktive, më të shëndetshme dhe më të lumtur. Këtë vit, këto vendime mund të bëhen një realitet, me ndihmën e Nutribulletit.

Ne e rekomandojmë atë per secilin që dëshiron të jetoj i shëndetshëm, dëshiron të humb ekstra peshë, dhe për ata që po kërkojnë një mënyrë të lehtë dhe të shpejtë të pregatisin smoothie dhe pije të quajtura Nutriblast, për ata që janë të vetdijshem për rendësinë e mirëqenies, per ata qe ju duhet diçka që nuk zë hapësirë, për vegjetarianët dhe veganët, për familjet me femijë të vegjël, për njerëzit aktiv, për njerëzit me nivel të lartë kolesteroli,...në pergjithësi, ne e rekomandojmë atë tek të gjithë.

Fillimi i një jete të shëndetshme është shumë e thjeshtë – në kuptimin e plotë të fjalës aq lehtë sa shtypja e një butoni. Vetem vendosni të gjithë përbëresit në NutriBullet dhe do ta bejë Nutriblastin më të shijshëm dhe me vlera ushqyese të larta në sekonda!

Nutriblasts dhe shumë më shumë

Nutribulleti është pajisja e përsosur për të pregatitur Nutriblasts. Por ju mund të pregatisni ushqime të pafundme  të shijshme dhe shëndetshme. Lironi imagjinatën tuaj, eksperimentoni, kombinoni dhe zbuloni me Nutribullet:

 • Biskota

 • Humus

 • Supa

 • Akullore

 • Kokteje

 • Sallata

 • Petulla

 • Qumësht bademi

 • Ve dhe omletë

Jo vetëm nje blender i thjesht

Nutribulleti është më shumë se një blender dhe më shumë se një shtrydhës frutash. Është ekstraktuesi i ushqimit, i cili me fuqinë e motorit 600-Watt, duke bërë 20 000 rrotullime në minutë me kombinimin ciklonik ekstrakton te gjitha kaloritë brenda ushqimit qe ne hamë.
Me ekstraktim, ne marrim të gjitha benefitet e shëndetshme të frutave dhe perimeve, nga fibrat deri tek fara dhe lekura – Nutribulleti nuk lejon që asnjë vitamin apo vlerë ushqyese të humbë. Gjithashtu, Nutribulleti do të bëjë frutat, perimet, arrat dhe farat më të absorbueshme dhe lehtësisht të tretshme.
Nutriblastet e pregatitura do të kenë një shije të butë, dhe femijët tuaj do të duan ta pinë atë.

Nxjerrja e lëndeve ushqyese është mekanizëm që Nutribulleti e përdor të shpërbëjë frutat, perimet, arrat, farat dhe ushqimet tjera deri tek gjendja e tyre më e absorbueshme. Ndryshe nga shtrydhësit e frutave dhe blenderet, nxjerrja e lëndeve ushqyese prish muret qelizore të ushqimeve bimore, duke liruar vitamina të rëndësishme dhe minerale të përfshira brenda.

Në të njëjtën kohë, ato zvogëlojnë fibërat, masën e frutit, farat dhe lëkurën e dobishme në një cilësi të butë si mëndafshi, duke i dhënë ushqim trupin tuaj në një formë lehtësisht të tretshme dhe të absorbueshme. Më shumë se lëngjet, më shumë se përzierjet, dhe më shumë se përtypja, nxjerrja e lëndës ushqyese ju lejon të merrni shkallën më të lartë të lëndës ushqyese që ushqimi juaj ka për të ofruar.

Informata shtese

NutriBullet rekomandohet për:

 • Për të gjithë ata të cilët duan të jetojnë dhe ushqehen shëndetshem
 • Perfekt për vegjetarianët
 • Për familjet me fëmijë të vegjël
 • Për njerëz aktiv
 • Për personat të cilët nuk ndjekin dieta të shëndetshme
 • Për personat të cilët kanë kolesterol të lartë
 • Për personat të cilët janë duke rikuperuar pas një sëmundje dhe duhet të përdorin dieta të shëndetshme
Specifikat Teknike
Dimenionet 29,2x20x25 cm
Pesha 3,04 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 10 Vlerësim(e)

4,85

41 vlerësime

% prej

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Zoja Osmani

www.delimano-ks.com

22/01/2019

Fantastik
Mrekulli

T

www.delimano-ks.com

05/01/2018

Perfekt
Shume praktik dhe i duhuri per bluarje

albana morina

www.delimano-ks.com

21/01/2017

NutriBullet
Praktik, I thjeshte dhe ekonomik

Valdrin

www.delimano-ks.com

20/12/2016

Teknik Laborant ne ferizaj
Teper ish I.mire dhe I qendrueshem

Rasa3

www.topshop.lt

14/12/2017

Super! Me çmim shume te volitshem.
Une e du kete blender sepse I shperben te gjitha produktet ne nje smoothie. Eshte e lehte me e pastru. E gjithe familja kane qene te lumtur me kete blerje.

Alvydas

www.topshop.lt

07/12/2017

E pershtatshme
Shume e pershtatshme per ta bere ushqim te shpejte.

zoro

www.delimano.lt

05/12/2017

Eshte shume e veshtire te vendoset thika dhe te hiqet pas shperberjes. Per mu, kjo paraqet problem.

Renata11

www.delimano.sk

29/11/2017

Ndihme e madhe!!!!<3<3<3
E kam blere para nje jave, me eshte bere ndihme e pandashme ne kuzhine. Une jua rekomandoj

MINDAUGAS

www.topshop.lt

17/11/2017

nutribulet
Nje produkt shume I mire, ish dasht me pas ma shume gota. Normal mundeni me ble esktra, po…

Dara

www.delimano.sk

07/11/2017

Ndihme e sigurt
Jam shume e kenaqur, me lehteson punen shume. Shume I besueshem, E REKOMANDOJ SHUME

% prej

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5