Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

NutriBullet® 600 White

Photo
Video

Merrni më të mirat nga ushqimi dhe pasuroni trupin tuaj me vlera ushqyese! NutriBullet lehtësisht bluan dhe përzien frutat, perimet, farat, arroret dhe nxjerrë nga këta përbërës lëndët ushqyese që i duhen trupit tuaj për një ditë plot energji. Pijet e ekstraktuara përmbajnë vitamina, minerale, proteina dhe acide yndyrore thelbësore. Shijoni smoothie kremoz, të shijshëm dhe të shëndetshëm çdo ditë - tani me NutriBullet-in e bardhë, me fuqi 600W.

NutriBullet® 600 White
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Merrni më të mirat nga ushqimi dhe pasuroni trupin tuaj me vlera ushqyese! NutriBullet lehtësisht bluan dhe përzien frutat, perimet, farat, arroret dhe nxjerrë nga këta përbërës lëndët ushqyese që i duhen trupit tuaj për një ditë plot energji. Pijet e ekstraktuara përmbajnë vitamina, minerale, proteina dhe acide yndyrore thelbësore. Shijoni smoothie kremoz, të shijshëm dhe të shëndetshëm çdo ditë - tani me NutriBullet-in e bardhë, me fuqi 600W.

Më shumë
Përshkrimi

Karakteristikat

Zbuloni 5 karakteristikat më të rëndësishme të NutriBullet:

 • Nutribullet® 600 White

  Tehet e NutriBullet-it janë dizajnuar për Nutrient Extraction™, i cili e shndërron ushqimin e zakonshëm në super ushqim. Kjo do të thotë se ju i merrni vlerat ushqyese nga çdo përbërës.

 • Nutribullet® 600 White

  Hiqeni kapakun me tehe, shpërlajeni me ujë e shampon, dhe vendosni gotat në raftin e sipërm të enëlarëses. Thjesht dhe pa mundim.

 • Nutribullet® 600 White

  A e keni ditur se shumica e smoothie-ve përgatiten për më pak se 60 sekonda? Tash mund të ushqeheni shëndetshëm edhe nëse jeni të zënë!

 • Nutribullet® 600 White

  Dizajni i thjeshtë dhe intuitiv e bën NutriBullet-in një pajisje që do të donit ta përdornit çdo ditë. Është kaq e lehtë: e shtyni, përdridhni dhe ekstraktoni.

 • Nutribullet® 600 White

  NutriBullet-i origjinal me fuqi 600W, e shndërron çdo përbërës (nga dredhëzat te spinaqi) në një pije të butë e të shëndetshme.

Përgatiteni pijen e preferuar me plot vitamina

Merrni dozën ditore të nevojshme me vitamina, minerale, fibra dhe vlera tjera ushqyese, duke përdorur NutriBullet - një aparat kuzhine me fuqi të jashtëzakonshme të ekstraktimit. Me NutriBullet është më lehtë se kurrë të kombinoni një përzierje perimesh, frutash dhe akulli, e ta shndërroni në një pije të shëndetshme apo nutriblast. Fal motorit të fuqishëm dhe veprimit ciklonik, ju mund të përzieni / ekstraktoni edhe arra, lajthi, badem, fara, etj., falë teheve të fuqishme prej çeliku inox që ka NutriBullet.

Nutribullet® 600 White

Motor 600W dhe tehe të fuqishme

NutriBulleti nuk është sikurse blenderët e tjerë. Kombinimi i veçantë i motorit 600W, teheve të reja ekstraktuese dhe veprimit ciklonik, nxjerrë lëndët ushqyese nga ushqimet tona të preferuara.

Dizajni i veçantë i teheve, kur kombinohet me veprimin ciklonik, gjeneron fuqi për të ekstrakuar dhe bluar edhe përbërës të fortë sikurse farat apo arrat, duke depërtuar dhe nxjerrë lëndët ushqyese prej tyre. Tehet janë punuar nga çeliku inox dhe asnjëherë nuk kanë nevojë të mprehen.

Nutribullet® 600 White

Një gotë plot shije e vitamina

NutriBullet White përfshin edhe një gotë të gjatë (0.7l), të cilën mund ta përdorni për të përgatitur smoothiet e preferuar. Me NutriBullet, ju do të zbuloni një mënyrë të re për t'u ushqyer shëndetshëm - thjesht shtoni fruta, perime apo përbërës të tjerë në blender dhe përgatini smoothie për disa sekonda.

Nutribullet® 600 White

Libri me receta - extra ide për super ushqime

Përveç NutriBullet, ju do të merrni edhe një libër me receta, me plot ide për ushqime të shijshme & të shëndetshme.

 • Nutribullet® 600 White

  Ide për mëngjes

 • Nutribullet® 600 White

  Ëmbëlsira të shijshme

 • Nutribullet® 600 Black

  Nutriblast plot vitamina

 • Nutribullet® 600 Black

  Ushqime të shëndetshme për bebe

Si ta pastroni NutriBullet-in?

Një mënyrë e lehtë & efikase për ta pastruar gotën e NutriBullet, është ta mbushni me ujë të ngrohtë dhe pak shampon, e mbyllni me kapakun me tehe dhe e përzieni për 20-30 sekonda. Pastaj e shpërlani.

Kjo mënyrë i largon përbërësit që janë ngjitur për gotë, e pastron gotën e po ashtu edhe tehet.

Gotat e NutriBullet mund të lahen edhe në enëlarëse, në raftin e sipërm, duke përdorur cikël normal.

 • Nutribullet® 600 White

  Mbusheni me ujë të ngrohtë & përzijeni për 20-30 sekonda.

 • Nutribullet® 600 White

  Vendoseni gotën në raftin e sipërm të enëlarëses (cikël normal)

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online