Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Nutribullet® 600 Red

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Kurrë s'ka qenë më e lehtë të ushqeheni shëndetshëm dhe të qëndroni në formë. Konsumoni vitamina në mënyrë natyrale dhe forcojeni imunitetin, duke përgatitur smoothie të shijshëm dhe të shëndetshëm. Por Nutribullet Red ofron më shumë se kaq. Përgatisni masë për biskota, akullore, supë, salca të ndryshme dhe jo vetëm. Ruan vlerat ushqyese të ushqimeve tuaja. Pastrohet lehtë. Ka një fuqi prej 600 W.

Zbritje maksimale në javën e Delimano-s
Nutribullet® 600 Red
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Kurrë s'ka qenë më e lehtë të ushqeheni shëndetshëm dhe të qëndroni në formë. Konsumoni vitamina në mënyrë natyrale dhe forcojeni imunitetin, duke përgatitur smoothie të shijshëm dhe të shëndetshëm. Por Nutribullet Red ofron më shumë se kaq. Përgatisni masë për biskota, akullore, supë, salca të ndryshme dhe jo vetëm. Ruan vlerat ushqyese të ushqimeve tuaja. Pastrohet lehtë. Ka një fuqi prej 600 W.

Më shumë
Përshkrimi

Dhuro mundësi për të jetuar shëndetshëm

Nëse doni të bëni një dhuratë të paharruar, nuk keni nevojë të prisni vetëm për festat, sepse Nutribullet Red çdo herë është aryse për dhuratë. Pse? Sepse duke i dhuruar Nutribulled Red familjes apo më të dashurve tuaj, ju i dhuroni edhe mundësinë për t'u ushqyer dhe jetuar shëndetshëm.

Lehtë, shpejt dhe shëndetshëm!

Ne e rekomandojmë Nutribullet Red për secilin person që dëshiron të jetojë shëndetshëm, të humbë peshë, dhe për ata që po kërkojnë një mënyrë të lehtë dhe të shpejtë për të përgattur smoothie dhe pije të quajtura Nutriblast. Me pak fjalë, e rekomandojmë për të gjithë, sepse secili njeri meriton të ushqehet dhe të jetojë shëndetshëm.

Fillimi i një jete të shëndetshme, me Nutribullet Red shumë e thjeshtë – në kuptimin e plotë të fjalës aq e thjeshtë sa shtypja e një butoni. Vetëm vendosni përbërësit e preferuar në gotën e Nutribullet, dhe në pak sekonda ju do të keni smoothie të shijshëm dhe me plot vlera ushqyese.

Nutriblasts dhe jo vetëm

Nutribullet është pajisja e përsosur për të përgatitur Nutriblasts. Por ju mund të përgatisni plot ushqime të shijshme dhe të shëndetshme. Lironi imagjinatën tuaj, eksperimentoni, kombinoni dhe zbuloni me Nutribullet:

 • Biskota

 • Humus

 • Supa

 • Akullore

 • Kokteje

 • Sallata

 • Petulla

 • Qumësht bademi

 • Ve dhe omletë

Jo vetëm një blender i thjeshtë

Nutribulleti është më shumë se një blender dhe më shumë se një shtrydhës frutash. Është ekstraktuesi i ushqimit, i cili me fuqinë e motorit 600W, duke bërë 20,000 rrotullime në minutë me kombinimin ciklonik, ekstrakton te gjitha kaloritë brenda ushqimit qe ne hamë.
Me ekstraktim, ne marrim të gjitha benefitet e shëndetshme të frutave dhe perimeve, nga fibrat deri tek fara dhe lekura – Nutribulleti nuk lejon që asnjë vitaminë apo vlerë ushqyese të humbë. Gjithashtu, Nutribullet do të bëjë frutat, perimet, arrat dhe farat më të absorbueshme dhe lehtësisht të tretshme.
Nutriblastet e përgatitura do të kenë një shije të butë, dhe femijët tuaj do të duan ta pinë atë.

Nxjerrja e lëndeve ushqyese është mekanizëm që Nutribulleti e përdorë të shpërbëjë frutat, perimet, arrat, farat dhe ushqimet tjera deri tek gjendja e tyre më e absorbueshme. Ndryshe nga shtrydhësit e frutave dhe blenderet, nxjerrja e lëndeve ushqyese prish muret qelizore të ushqimeve bimore, duke liruar vitamina të rëndësishme dhe minerale të përfshira brenda.

Në të njëjtën kohë, ato zvogëlojnë fibrat, masën e frutit, farat dhe lëkurën e dobishme në një cilësi të butë si mëndafshi, duke i dhënë ushqim trupit tuaj në një formë lehtësisht të tretshme dhe të absorbueshme. Më shumë se lëngjet, më shumë se përzierjet, dhe më shumë se përtypja, nxjerrja e lëndës ushqyese ju lejon të merrni shkallën më të lartë të lëndës ushqyese që ushqimi juaj ka për të ofruar.

Informata shtesë

Pyetjet më të shpeshta:

Q: Sa duhet ujë duhet t'i shtoni?

Sipas dëshirës. Varësisht nëse dëshironi një smoothie më të trashë me pak ujë, apo më të hollë. Por, ju lutem mos vendosni më shumë ujë sesa masa e propozuar në gotë me shenjën MAX.

Q: A i humbin vetitë ushqyese kur i shtojmë ujë?

Jo, të gjitha vitaminat dhe mineralet mbesin në gotë.

Q: A ka gota më të mëdha?

Jo, nuk ka gota më të mëdha.

Q: Çfare fuqie ka?

Jane 4 lloje të Nutribullet si më poshtë:

Q:Si përdoret?

Nutribullet nuk ka pullë/buton. Vetëm vendosni ushiqmet në gotë dhe mbylleni gotën. Pastaj vendoseni gotën në pajisje. Sigurohuni që dhëmbët e kapakut të përputhen me bazën e Nutribullet.

Q: A i bluan arrat/bademat/lajthitë?

Po, i bluan të gjitha.

Q:Për sa kohë përgatitet një smoothie?

Mund ta përcjellni duke shikuar gotën/masën. Mirëpo, një minutë është kohë e mjaftueshme.

Q:Si pastrohet?

Mund ta pastroni me ujë të ngrohtë dhe detergjent për enë. Nuk preferohet të lahet në enëlarëse.

NutriBullet rekomandohet për:

 • Për të gjithë ata të cilët duan të jetojnë dhe ushqehen shëndetshëm
 • Perfekt për vegjetarianët
 • Për familjet me fëmijë të vegjël
 • Për njerëz aktiv
 • Për personat të cilët nuk ndjekin dieta të shëndetshme
 • Për personat të cilët kanë kolesterol të lartë
 • Për personat të cilët janë duke u rikuperuar pas një sëmundje, dhe duhet të përdorin dieta të shëndetshme
Specifikat Teknike
Dimensionet 29,2x20x25 cm
Pesha 3,04 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 10 Vlerësim(e)

4,85

46 vlerësime

% prej

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Marigona selmani

www.delimano-ks.com

Fantastikë
Nutribulleti 1sh osht

Donjetë Çela

www.delimano-ks.com

Nutribullet te nxite te jesh i shendetshem!
Kjo per arsye se eshte i lehte ne perdorim e kur e ke ne shtepi(te ekspozuar ne kuzhine) kujtohesh cdo here te konsumosh fruta dhe perime e qe ato jane ushqimi baze i dietes njerezore dhe domisdishmeri absolute. E kam qe gati 3 vite, tani po e porosis te dyten

Diellza

www.delimano-ks.com

Super i mire
Teper i mire

Zoja Osmani

www.delimano-ks.com

Fantastik
Mrekulli

T

www.delimano-ks.com

Perfekt
Shume praktik dhe i duhuri per bluarje

albana morina

www.delimano-ks.com

NutriBullet
Praktik, I thjeshte dhe ekonomik

Valdrin

www.delimano-ks.com

Teknik Laborant ne ferizaj
Teper ish I.mire dhe I qendrueshem

Agnesa

www.topshop-ks.com

5
Jeni me te miret

Alba

www.topshop-ks.com

I mrekullueshem.
Sa i perket vlersimit e kam tjetrin shpi esht me se fantastik dhe i qendrushem. Tpakten ai qe kam ble qe sa kohe un

Rasa3

www.topshop.lt

Super! Me çmim shume te volitshem.
Une e du kete blender sepse I shperben te gjitha produktet ne nje smoothie. Eshte e lehte me e pastru. E gjithe familja kane qene te lumtur me kete blerje.

% prej

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Rri n'shpi, blej sigurt online