Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

NutriBullet® 600 Black

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-14%

Pavarësisht apo do të përgatisni një smoothie plot vitamina, masë për salca, akullore apo ushqim për bebe, NutriBullet është pajisja që ju duhet. Ky ekstraktues ka motor me fuqi 600W, 20,000 RrPM dhe veprim ciklonik i cili i kthen frutat, perimet, arrat dhe akullin në pije të shijshme. Shijoni të gjitha vlerat ushqyese të përbërësve me NutriBullet® Black!

NutriBullet® 600 Black

Çmimi i rregullt: 69,90 €


Çmimi special: 59,90 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Pavarësisht apo do të përgatisni një smoothie plot vitamina, masë për salca, akullore apo ushqim për bebe, NutriBullet është pajisja që ju duhet. Ky ekstraktues ka motor me fuqi 600W, 20,000 RrPM dhe veprim ciklonik i cili i kthen frutat, perimet, arrat dhe akullin në pije të shijshme. Shijoni të gjitha vlerat ushqyese të përbërësve me NutriBullet® Black!

Më shumë
Përshkrimi

Karakteristikat

Zbuloni 5 karakteristikat më të rëndësishme të NutriBullet:

 • Nutribullet® 600 Black

  Tehet e NutriBullet-it janë dizajnuar për Nutrient Extraction™, i cili e shndërron ushqimin e zakonshëm në super ushqim. Kjo do të thotë se ju i merrni vlerat ushqyese nga çdo përbërës.

 • Nutribullet® 600 Black

  Hiqeni kapakun me tehe, shpërlajeni me ujë e shampon, dhe vendosni gotat në raftin e sipërm të enëlarëses. Thjesht dhe pa mundim.

 • Nutribullet® 600 Black

  A e keni ditur se shumica e smoothie-ve përgatiten për më pak se 60 sekonda? Tash mund të ushqeheni shëndetshëm edhe nëse jeni të zënë!

 • Nutribullet® 600 Black

  Dizajni i thjeshtë dhe intuitiv e bën NutriBullet-in një pajisje që do të donit ta përdornit çdo ditë. Është kaq e lehtë: e shtyni, përdridhni dhe ekstraktoni.

 • Nutribullet® 600 Black

  NutriBullet-i origjinal me fuqi 600W, e shndërron çdo përbërës (nga dredhëzat te spinaqi) në një pije të butë e të shëndetshme.

Përgatiteni pijen e preferuar me plot vitamina

Merrni dozën ditore të nevojshme me vitamina, minerale, fibra dhe vlera tjera ushqyese, duke përdorur NutriBullet - një aparat kuzhine me fuqi të jashtëzakonshme të ekstraktimit. Me Nutribullet është më lehtë se kurrë të kombinoni një përzierje perimesh, frutash dhe akulli, e ta shndërroni në një pije të shëndetshme apo nutriblast. Falë motorit të fuqishëm dhe veprimit ciklonik, ju mund të përzieni / ekstraktoni edhe arra, lajthi, badem, fara, etj., falë teheve të fuqishme prej çeliku inox që ka Nutribullet.

Nutribullet® 600 Black

Motor 600W dhe tehe të fuqishme

NutriBulleti nuk është sikurse blenderët e tjerë. Kombinimi i veçantë i motorit 600W, teheve të reja ekstraktuese dhe veprimit ciklonik, nxjerrë lëndët ushqyese nga ushqimet tona të preferuara.

Dizajni i veçantë i teheve, kur kombinohet me veprimin ciklonik, gjeneron fuqi për të ekstrakuar dhe bluar edhe përbërës të fortë sikurse farat apo arrat, duke depërtuar dhe nxjerrë lëndët ushqyese prej tyre. Tehet janë punuar nga çeliku inox dhe asnjëherë nuk kanë nevojë të mprehen.

Nutribullet® 600 Black

Një gotë plot shije e vitamina

NutriBullet Black përfshin edhe një gotë të gjatë (0.7l), të cilën mund ta përdorni për të përgatitur smoothiet e preferuar. Me NutriBullet, ju do të zbuloni një mënyrë të re për t'u ushqyer shëndetshëm - thjesht shtoni fruta, perime apo përbërës të tjerë në blender dhe përgatini smoothie për disa sekonda.

Nutribullet® 600 Black

Libri me receta - extra ide për super ushqime

Përveç NutriBullet, ju do të merrni edhe një libër me receta, me plot ide për ushqime të shijshme & të shëndetshme.

 • Nutribullet® 600 Black

  Ide për mëngjes

 • Nutribullet® 600 Black

  Ëmbëlsira të shijshme

 • Nutribullet® 600 Black

  Nutriblast plot vitamina

 • Nutribullet® 600 Black

  Ushqime të shëndetshme për bebe

Si ta pastroni NutriBullet-in?

Një mënyrë e lehtë & efikase për ta pastruar gotën e NutriBullet, është ta mbushni me ujë të ngrohtë dhe pak shampon, e mbyllni me kapakun me tehe dhe e përzieni për 20-30 sekonda. Pastaj e shpërlani.

Kjo mënyrë i largon përbërësit që janë ngjitur për gotë, e pastron gotën e po ashtu edhe tehet.

Gotat e NutriBullet mund të lahen edhe në enëlarëse, në raftin e sipërm, duke përdorur cikël normal.

 • Nutribullet® 600 Black

  Mbusheni me ujë të ngrohtë & përzijeni për 20-30 sekonda.

 • Nutribullet® 600 Black

  Vendoseni gotën në raftin e sipërm të enëlarëses (cikël normal)

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online