Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

NUTRIBULLET 600 5 PCS Retail

Photo
Video
-45%

Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë. Pse duhet te zgjidhni Nutribullet:

 • Veprimi ciklonik dhe thikat e patentuara
 • I lehtë për tu pastruar
 • I vogël dhe kompakt
 • Parandalon dhimbje kronike si migrena
 • Motor me fuqi 900 Wat
Shfrytëzoni këtë lirim, shtoni kuzhinës argëtim.
NUTRIBULLET 600 5 PCS Retail

Çmimi i regullt: 109,90 €


Çmimi Special: 59,95 €

Çmimi me këste: 24 x 2.5
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë. Pse duhet te zgjidhni Nutribullet:

 • Veprimi ciklonik dhe thikat e patentuara
 • I lehtë për tu pastruar
 • I vogël dhe kompakt
 • Parandalon dhimbje kronike si migrena
 • Motor me fuqi 900 Wat
Më shumë
Detajet e Produktit

Fuqi motorrike 900Wat... Sepse "Ju jeni çfare hani"

Ne shpesh dëgjojme shprehjen " Ju jeni çfarë hani" - por realisht, ju jeni çfarë konsumoni. Nutriubullet Pro 900 do të sigurojë që ju të merrni të gjitha vlerat ushqyese nga ushqimet që konsumoni. Me një motorr 900Wat dhe një kapacitet më të madh të gotave, ajo do të shpërbëje dhe do te kthejë në pluhur edhe përbërësit më të forte duke ju ofruar të gjitha vlerat ushqyese të ushqimeve që ju dëshironi të konsumoni.

Asnjë vlerë ushqimore nuk qëndron më e fshehur!

Jeni shumë të zënë me punë dhe nuk keni kohë të ndiqni dhe hani dozën tuaj ditore të frutave dhe perimeve? Ndjeheni vazhdimisht të lodhur dhe ju duket sikur nuk mund të përballeni me çdo gjë që ju sjell jeta?

Jeta jonë është e ngarkuar dhe shpesh herë ne nuk kemi kohë të ushqehemi shëndetshëm. Por edhe kur ne ushqehemi shëndetshem, sistemi jone i tretjes ka nevoje për një kohë më të gjatë për të perfituar të gjitha vitaminat, minerale dhe vlerat ushqyese të cilat gjënden në ushqimet që ne hamë. Shpërbërja e ushqimeve është mënyra më e mirë dhe më e sigurtë që tregon që organizmi ynë ka marre atë që i duhet.

 

  ose     ose  

1/8 filxhan

vlera ushqyese të nxjerra nga fara e lirit

     

60

filxhan me brokoli

     

100

feta bukë gruri

Shpërbërja e vlerave ushqimore - Tekonologjia më e lartë për të përfituar sa më shumë nga ushqimet

A e dini se ju nuk mund të merrni të gjitha vlerat ushqimore të ushqimeve që ju konsumoni vetëm duke u përtypur? Por, ne kemi një lajm të mrekullueshëm - frutat, perimet, farat dhe arrat mund të bluhen dhe grimcohen deri në formën e tyre më të tretshme përpara se të konsumohen, dhe sistemi tretës do të përthith elementët më të mirë ushqyes të tyre.

Fatmirësisht, tani ju mund të merrni shpërbërësin ushqimor Nutribullet!

Shpërbërësi ushqimor Nutribullet: Koha për ti dhënë trupit tuaj gjithçka që i duhet

Ju prezantojmë Delimano Nutribullet – shpërbërësin më të mirë të vlerave ushqimore. Nutribullet nuk është një grirëse, as një shtrydhëse. Ai është një shpërbërës vlerash ushqimore I cili do t'ju ndryshojë jetën. NutriBullet ka fuqinë të nxjerrë të gjitha vlerat ushqimore të ushqimeve që ne hamë.

Shumica e elemetëve bazë që gjëndet në ushqimet që ne konsumojme nuk mund të përfitohet nga shtrydhja, grirja apo përtypja. Për të përfituar sa më shumë vlera ushqimore nga farat, lëkura dhe ajo që jemi duke konsumuar, ushqimet duhet të jenë totalisht të shpërbëra në grimca të vogla- dhe në momentin që ato janë në këtë formë ne do të përfitojmë më shumë vlera ushqimore. Dhe me Nutribullet ju do të bëni lëngje të freskëta të cilat janë të pasuruar me vlera ushqimore.

Si? Falë Nutribullet i cili ka një fuqi motorrike 600 Wat dhe bën të mundur shpërbërjen e ushqimeve dhe i kthen në grimca të vogla për t’ju ofruar më të mirën.

Rezultati: Smoothi dhe lëng i freskët i pasur me dozën ditore të vlerave ushqyese

A ka ndonjë ndryshim ndërmjet smoothie dhe lëngut, të pregatitur me Delimano Nutribullet? Ju sigurisht që përdorni frutat dhe perimet e zakonshme për lëng ose smoothie - por Nutribullet bën smoothi të mrekullueshëm, kremoz e shumë më të shijshëm në krahasim me miksueset e tjera.

Nutribullet shpërbën plotësisht edhe frutat e ngrira, arrat, bajamet dhe frutat e tjera dhe i kthen në smoothi të shijshëm plotë vlera ushqyese për të cilat trupi juaj ka nevojë.

Avantazhe të mahnitshme për shëndetin dhe bukurinë

Me Nutribullet ju mund te:

 • përfitoni magnezin dhe zinkun i cili ndodhet tek farat e bostatnit
 • Omega3, proteina dhe antioxidantët që ndodhet tek farat e manave dhe
 • përbërësit anti kancerogjen të cilët ndodhen tek brokoli dhe lakra

të gjitha këto ju do ti humbisni gjatë përtypjes.

Ja disa nga aryset pse duhet të zgjidhni NutriBullet

 • Do të shpërbëje ushqimet deri në grimcat më të imëta
 • I hap farat,  i pret në mes dhe gërryen lëkurën për të ekspozuar vlerat e fshehura ushqyese
 • Pret, copëton, grimcon
 • Ju inkurajon të jetoni shëndetshëm
 • Zvogëlon kohën e harxhuar në kuzhinë
 • Motorr i fuqishëm 900 W
 • Thika të patentuara dhe veprim ciklonik
 • Ndërtim pa BPA
 • E lehtë për tu pastruar
 • E vogël dhe kompakte
 • Perfekte për të gjithë
 • Ju ndihmon të flini më të qetë
 • Parandalon dhimbjet si përshëmbull migrenën
 • Ju lehtëson nga ethet
 • Redukton simptoma të ndryshme

Për të marrë më të mirën nga jeta, ju duhet të merrni më të mirën nga ushqimet që konsumoni. Beni Nutribullet pjesë të jetës tuaj për tu ndjerë të rinuar dhe më të shëndetshëm se më parë!

Dëshmitare:

 

Nuk ka asnje dyshim që do t'ju ndihmojë të reduktoni nivelin e kolesterolit, ulni tensionin, reduktoni nivelin e sheqerit në gjak dhe të reduktoni simptoma të sëmudjeve të ndryshme që shkaktohen nga kequshqyerja.

Dr. Michale Moreno

     

 

 

 

Ilaçet anti-depresive, ilacet e gjumit dhe ilacet e tensioni ndihmojnë në fillim, por në një kohë të gjatë jo. Pas një jave përdorimi të lëngjeve të pregatitura me Nutribullet unë ndjehem shumë mirë. Kam parë rezultate të mahnitshme. Tani bëj një gjumë të rehatshëm.

Jerome Glassman

   

Unë kam vuajtur nga migrena pothuajse gjatë gjithë jetës sime, ku në momente të caktuara nuk arrija dot as të mbaja sytë hapur nga dhimbja e madhe. Qëkur fillova të përdor Nutribullet dhe recetat e tij, nuk kam patur dhimbje koke as edhe një ditë të vetme. Nutribullet është tërësisht ndryshe nga çdo pajisje tjetër, pasi ai arrin të përdorë e përpunojë të gjitha vlerat ushqimore të frutave, zarzavateve dhe arrave. Të gjithë duhet ta përdorin pasi do të ndjejnë diferencën.

Rachel Wilcox

 

Ajo që jam duke ju kërkuar është të konsumoni një gotë të pregatitur me Nutribullet dhe jeta juaj do të ndryshojë.

David Wolfe

   

Ndryshimet që unë kam parë te vetja dhe familja ime janë thjeshtë mahnitese.

Kim Pontius

NUTRIBULLET PRO FAMILY SET

Informata shtese

NutriBullet rekomandohet për:

     
 • Për të gjithë ata të cilët duan të jetojnë dhe ushqehen shëndetshem
 • Perfekte për vegjetarianët
 • Për familjet me fëmije të vegjël
 • Për njerëz aktiv
 • Për personat të cilët nuk ndjekin dieta të shëndetshme
 • Për personat të cilët kanë kolesterol të lartë
 • Për personat të cilët janë duke rikuperuar pas një sëmundje dhe duhet të përdorin dieta të shëndetshme
Specifikat Teknike
Pesha 2.7 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star