Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Prerës i shpejtë Nicer Dicer

Photo
Video
-75%

Me prerësin Delimano Brava Nicer Dicer, ju mund të prisni të gjitha frutat dhe perimet më shpejtë dhe më thjeshtë se më parë. Teknologji e shpejtë për prerje me 3 thika të ndryshme (që ndërrohen) për prerje në rende të holla, kubike dhe prerje në 6 anë apo pjesë.

Prerës i shpejtë Nicer Dicer

Çmimi i regullt: 39,90 €


Çmimi Special: 9,98 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Me prerësin Delimano Brava Nicer Dicer, ju mund të prisni të gjitha frutat dhe perimet më shpejtë dhe më thjeshtë se më parë. Teknologji e shpejtë për prerje me 3 thika të ndryshme (që ndërrohen) për prerje në rende të holla, kubike dhe prerje në 6 anë apo pjesë.

Më shumë
Detajet e Produktit

5 arsye pse Nicer Dicer do të shëndrroj gatimin në një kënaqësi të vërtetë.

 • E vogël dhe kompakte: një pajisje dore e vogël dhe shumë e thjeshtë për përdorim
 • Shumë e mprehtë: thika çelik inox G-nox të mprehta për kohë të gjatë
 • Nuk zë hapësirë: palosen të gjitha bashkë dhe nuk zënë shumë hapësirë në dollap
 • Mund të merret me vete:kudo që ju shkoni.
 • E sigurtë: buton që bllokon thikat dhe nuk i lejon të lëvizin, është plotësisht e sigurtë
Nicer Dicer Quick Int

Seti Nicer Dicer përfshin 3 thika për prerje të ndryshme:

 • Nicer Dicer Quick Int

  Prerje me rende

 • Nicer Dicer Quick Int

  Prerje në 6 pjesë

 • Nicer Dicer Quick Int

  Prerje në rende të holla

 • Nicer Dicer Quick Int

  Prerje në kube

Ky set fantastik për prerje përfshin:

 • 1x Preresin Nicer Dicer
 • 3x Lloje të thikave
 • 1x Kornizën fikse që vendosen thikat
 • 1x Enën mbajtëse me kapacitet: 200 ml
 • 1x Kapak për të mbajtur të gjitha pemët e perimet të freskëta
Nicer Dicer Quick Int

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star