Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Mulli elektrik Perla

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-55%

Mulliri elektrik Perla ju mundëson të bluani kripë dhe biber të freskët për ushqimet tuaja. Për më tepër, ju mund t'i bluani kokrrat më imët ose më trashë, varësisht prej dëshirës suaj. Kjo pajisje është punuar me materiale qeramike dhe çelik inox. Punon me bateri.

Mulli elektrik Perla

Çmimi i rregullt: 17,98 €


Çmimi special: 8,09 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Mulliri elektrik Perla ju mundëson të bluani kripë dhe biber të freskët për ushqimet tuaja. Për më tepër, ju mund t'i bluani kokrrat më imët ose më trashë, varësisht prej dëshirës suaj. Kjo pajisje është punuar me materiale qeramike dhe çelik inox. Punon me bateri.

Më shumë
Përshkrimi

Bluani sipas dëshirës

Me mullirin elektrik Perla, ju mund të bluani në çdo kohë kokrrat e kripës apo të biberit, për t’ju dhënë ushqimeve një shije më të freskët. Ka dizajn ergonomik dhe është punuar me materiale cilësore për t’ju ofruar rezultate cilësore po ashtu.

Cilësitë e mullirit elektrik:

 • Bluan kripë dhe biber duke përdorur mekanizma të saktë të bluarjes
 • Bluan kokrrat imët ose trashë, varësisht prej dëshirës suaj
 • Mulli qeramike për t’i rezistuar ndryshkut/korrozionit të kripës
 • Strukturë të qëndrueshme prej çeliku inox
 • Në fund të pajisjes, ka dritë dhe një pjesë prej qelqi, që ju mundëson ta shihni përmbajtjen
 • Punon me bateri (bateritë nuk përfshihen në paketim)

Rreth produktit:

 • Dimensionet: 21.5 x 6.5cm
 • Pesha: 310 gramë
 • Bateritë: 6 x 1.5V AAA (9V) - bateritë nuk përfshihen në paketim
 • Materiali: çelik inox/akrilik/ABS
 • Materiali i mullirit: qeramikë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.