KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

Tigan për pallaqinka Stone Legend Black

Photo
Video
-50%

Përgaditja e pallaqinkave të shijshme është më e lehtë kur përdorni një tigan të besueshëm që nuk ngjit, siç është tigani nga Stone Legend Black. Ky tigan i fortë dhe i qëndrueshëm është prej smalti dhe çeliku karboni dhe i veshur me kuantanium. Kjo veshje përfshin grimca të vërteta guri dhe është e përforcuar me grimca minerale natyrore prej guri dhe titan. Gatuani pallaqinka me gëzim dhe mos u ankoni më për ngjitjen. Madhësia 24 cm.

Tigan për pallaqinka Stone Legend Black

Çmimi i rregullt: 25,98 €


Çmimi special: 12,99 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Përgaditja e pallaqinkave të shijshme është më e lehtë kur përdorni një tigan të besueshëm që nuk ngjit, siç është tigani nga Stone Legend Black. Ky tigan i fortë dhe i qëndrueshëm është prej smalti dhe çeliku karboni dhe i veshur me kuantanium. Kjo veshje përfshin grimca të vërteta guri dhe është e përforcuar me grimca minerale natyrore prej guri dhe titan. Gatuani pallaqinka me gëzim dhe mos u ankoni më për ngjitjen. Madhësia 24 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Gatuani pallaqinka të shëndetshme dhe të shijshme me tiganin që nuk ngjit

Përgaditni pallaqinka të shijshme çdo herë duke përdorur tiganin nga Stone Legend Black. Me këtë tigan të bukur, ju mund të përgadisni krepat në kafe të artë në një çast, dhe pasi veshja jo ngjitëse e përcjell nxehtësinë shpejt dhe në mënyrë të barabartë, mund të bëni një grumbull të madh petullash brenda një kohe të shkurtër. Dhe, për shkak se nuk ngjit, petullat tuaja do të jenë të lehta për t'u rrokullisur! Veshja prej qeramike kuantanium në një tavë petullash Stone Legend është bërë nga materiale natyrore pa kimikate të dëmshme, kështu që edhe me mbinxehje, tigani juaj i nxehtë nuk do të fillojë të zhvishet ose të lëshojë tym toksik.

Kurseni në kalori me gatimin me pak yndyrë

Duke qenë se do t'ju duhet më pak vaj ose gjalpë për të përfituar sa më mirë nga tigani juaj i petullave që nuk ngjit, gatimi juaj do të jetë më i shëndetshëm. A e dini se edhe tiganët tonë janë gjithashtu rezistent ndaj gërvishtjeve dhe se brumi nuk ngjitet në to? Kjo do të thotë që nuk do t'ju duhet të qëndroni mbi lavaman, duke u pastruar, pasi të ketë mbaruar festa e petullave. Pas përdorimit, thjesht hidheni tiganin në pjatalarëse dhe vazhdoni me ditën tuaj.

Me Quantanium, rezultatet e gatimit janë të garantuara

Inovacioni më i fundit në botën e enëve të gatimit – Veshja kuantanike po përfaqëson një gjeneratë të re të enëve të gatimit në dollapët tanë pasi përmban avantazhet më të dëshiruara:

  • Veshja kuantanike është e përforcuar me grimca guri me grimca minerale natyrale prej guri dhe titani.
  • Grimcat e gurit ruajnë nxehtësinë dhe e dërgojnë atë në ushqim gradualisht - lagështia natyrale, vitaminat dhe aroma qëndrojnë të mbyllura, të ruajtura mirë brenda ushqimit.
  • I jep ushqimit shijen tradicionale si të gatuar në gur të vërtetë.
  • Është jashtëzakonisht rezistent ndaj gërvishtjeve dhe kështu shtresë ultra e sigurt që nuk derdh kimikate në ushqimin tuaj.
  • Veshja është e fortë dhe e qëndrueshme dhe nuk do të konsumohet me kalimin e kohës.
  • Mund të gatuani në mënyrë të sigurtë me aksesor metalik.
  • Është bërë nga materiale jo toksike - 100% pa PFOA, kështu që asnjë kimikat i dëmshëm nuk hyn në ushqimin tuaj dhe përfundimisht në trupin tuaj.
Specifikat Teknike
Dimensionet 41,5x24x2,3 cm
Kapaciteti 0,8
Material çeliku i karbonit, enamel
Material interieri QuanTanium Real Stone
Materiale Bazë hekur
Mund të lahet në enëlarëse Po
Pesha 1,04 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.