Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Mikseri I Dorës Astoria

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Mikser dore elektrik është kompakt dhe shumë i lehtë për tu përdorur. Me një karakteristikë të veçantë me 5 nivele të ndryshme shpejtësie për të përzier dhe miksuar lloje të ndryshme ushqimesh.

 • 2 rrahëse çelik inox
 • 5 nivele shpejtësi
 • Fuqi 250W
 • Lehtësi në përdorim
Mikseri I Dorës Astoria
45,98 €
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
Më shumë

Mikser dore elektrik është kompakt dhe shumë i lehtë për tu përdorur. Me një karakteristikë të veçantë me 5 nivele të ndryshme shpejtësie për të përzier dhe miksuar lloje të ndryshme ushqimesh.

 • 2 rrahëse çelik inox
 • 5 nivele shpejtësi
 • Fuqi 250W
 • Lehtësi në përdorim
Më shumë
Detajet e Produktit

Miksoni të bardhën e vezëve, brumin e kekut deri në perfeksion

Mikseri i dorës elektrik është i vogël dhe kompakt por me fuqi për të miksuar të gjithë përbërësit për rezultate perfekte në çdo kohë. Ideale për të miksuar të bardhën e vezës, brumin e krepave, brumin e kekut dhe ëmbëlsirave me çokollatë, gjalpin dhe margarinën.

Me 5 nivele shpejtësie për më shumë saktësi

Mikseri i dorës Delimano me një karakteristikë të veçante me pesë nivele shpejtësie e cila ju lejon të zgjidhni shpejtësine e duhur për përzjerje. E përshtatshme për tipe të ndryshme gatimesh, duke përfshirë përbërës të thatë dhe të lëngshëm. Shpejtësia e ndryshueshme ju ndihmon të keni rezultate të sakta në çdo kohë.

Lehtësi për të hequr dhe vendosur rrahëset e çelikut

Rrahëset e brumit janë prodhuar me material çelik inox i cili është rezistente ndaj ndryshkjes duke siguruar jetëgjatësi në përdorim. Rrahëset e çelikut mund të hiqen dhe vendosen lehtësisht.

Dorezë praktike

Doreze e madhe praktike e cila ju lejon të përzieni brumin direkt në tas.

Dizajn i vogël dhe kompakt

Dizenjuar në një madhësi të vogël dhe shumë kompakte, nuk do të zë shumë hapësirë në dollapin tuaj. Kabulli ka një gjatësi prej 105 cm.

Informata shtese

Mikser dore elektrik është kompakt dhe shumë i lehtë për tu përdorur. Me një karakteristikë të veçantë me 5 nivele të ndryshme shpejtësie për të përzier dhe miksuar lloje të ndryshme ushqimesh.

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Omer

www.topshop-ks.com

21/02/2017

Pershendetje
Perfekt

1 Produkte