Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Kapak Rossi Swiss Crystals

Photo
Video

Përgatitni më shpejt dhe më mirë ushqimet, duke përdorur kapakun Rossi Sëiss Crystals. Është i përshtatshëm për tenxhere, tepsi apo tigan (të së njejtës madhësi), duke ju mundësuar gatim të ngadaltë dhe me avull. Po ashtu, është kapak elegant, i qëndrueshëm dhe pastrohet lehtë.

Kapak Rossi Swiss Crystals
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Përgatitni më shpejt dhe më mirë ushqimet, duke përdorur kapakun Rossi Sëiss Crystals. Është i përshtatshëm për tenxhere, tepsi apo tigan (të së njejtës madhësi), duke ju mundësuar gatim të ngadaltë dhe me avull. Po ashtu, është kapak elegant, i qëndrueshëm dhe pastrohet lehtë.

Më shumë
Përshkrimi

No matter how good your pots and pans, their potential is limited without the use of a quality, well-fitting lid. A good lid can transform a pot into a slow cooker or steamer, while making frying in a pan safer and cleaner, preventing smells, oil and smoke from escaping. This lid fits all 26cm pots and pans, is made of strong, long-lasting materials, and is attractive, easy to clean and store – an essential kitchen accessory.

Note that this lid is part of the Delimano Rossi Swiss Crystals cookware range, bringing high quality, high performance and high style to your kitchen, with Swiss Ilag non-stick technology and a scratch-resistant diamond coating.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.