Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday - Early Bird

 

 

-70%
Vlen vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Gyp Flex për rubinetin elektrik

Photo
Video

Përditësojeni rubinetin elektrik për ngrohjen e ujit, duke i shtuar një gyp fleksibil. Ky gyp është dizajnuar që t’i përshtatet rubinetit elektrik dhe mund ta ktheni në cilindo drejtim që keni nevojë, falë dizajnit me bazë në unaza prej çelikut inox. Parandaloni spërkatjet duke e lëvizur gypin poshtë-lartë apo ngado që ju duhet. Pjesa e fundit e gypit lëshon ujë sikurse një gyp dushi, duke ju mundësuar ta përdorni ujin në mënyrë më efektive.

Gyp Flex për rubinetin elektrik
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Përditësojeni rubinetin elektrik për ngrohjen e ujit, duke i shtuar një gyp fleksibil. Ky gyp është dizajnuar që t’i përshtatet rubinetit elektrik dhe mund ta ktheni në cilindo drejtim që keni nevojë, falë dizajnit me bazë në unaza prej çelikut inox. Parandaloni spërkatjet duke e lëvizur gypin poshtë-lartë apo ngado që ju duhet. Pjesa e fundit e gypit lëshon ujë sikurse një gyp dushi, duke ju mundësuar ta përdorni ujin në mënyrë më efektive.

Më shumë
Përshkrimi

Strong, flexible, stylish and practical!

Delimano Instant Water Heating Faucets bring rapid warmth to any sink, but for even more control add the Flex Spout, specially designed to work with your heating faucet. Made of strong stainless steel rings and attaching easily to the faucet, you can redirect the flow of water in your sink, up or down, left or right.

Cleaning becomes faster and easier, while the greater control means there are fewer splashes and less mess. More efficient use of water is achieved with a shower spray effect, which produces more coverage from your spout.

Made of strong, easy to clean stainless steel, with a spout that can be rotated 360° to direct the water where you need it.

The ideal accessory for a Delimano Instant Water Heating Faucet Analog, bringing style and control to your sink.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star