Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Pajisje fitnesi Gymbit Vibroshaper

Photo
Video
-45%

Pajisja Vibroshaper jashtëzakonisht cilësore, ju ndihmon të djegni kalori dhe të shtrëngoni trupin. Përdor teknologji të sofistikuar të lëkundjeve që ndihmon në djegien e yndyrës dhe humbjen e peshës më shpejt dhe më sigurt. 3 nivele intensiteti, 50 kontraktime muskujsh, 99 nivele shpejtësie në një pjesë të pajisjes. Mjaftojnë vetëm 10 minuta stërvitje në ditë. E qetë dhe e lehtë për tu ruajtur.

Pajisje fitnesi Gymbit Vibroshaper

Çmimi i regullt: 299,90 €


Çmimi Special: 164,95 €

Çmimi me këste: 24 x 6.88
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Pajisja Vibroshaper jashtëzakonisht cilësore, ju ndihmon të djegni kalori dhe të shtrëngoni trupin. Përdor teknologji të sofistikuar të lëkundjeve që ndihmon në djegien e yndyrës dhe humbjen e peshës më shpejt dhe më sigurt. 3 nivele intensiteti, 50 kontraktime muskujsh, 99 nivele shpejtësie në një pjesë të pajisjes. Mjaftojnë vetëm 10 minuta stërvitje në ditë. E qetë dhe e lehtë për tu ruajtur.

Më shumë
Detajet e Produktit

Më pak mundim, më shumë rezultat

Falë teknologjisë me lëkundje e cila bënë të mundur kontraktimin e mbi 50 muskujve për sekond ju do të keni një trup të shëndetshëm dhe në formë në pak kohë. Mundësi që të sterviteni më pak por të keni rezultate më të mira në një kohë të shkurtër, dhe jo vetëm kaq - kjo pajisje ka edhe një përparësi tjetër, ju nuk do të ndjeni dhimbje por përkundrazi do të keni trupin që keni ëndërruar.

Si funksionon Vibroshaper?

Një teknologji e cila është zhvilluar për atletët për të përmirësuar në mënyre efektive stervitjen e tyre, tani është e disponueshme edhe në shumë qendra fitnesi dhe ju tani mund ta keni edhe në shtëpinë tuaj. Vibrimi shumëdimesional aktivizon "reflekset e stresit" – një kontraktim i menjëhershëm i muskujve, që në mënyrë të vazhdueshme do të përmirësoj stërvitjen tuaj. Vibrimi deperton thellë në muskuj duke luftuar dhjamin, lekura tendoset dhe muskujt forcohen. Ne të njëjtën kohë, kyçet, ligamentet dhe kockat do të lehtësohen.

Perdoreni për ushtrime pasive:

Në këmbë, ulur ose shtrirë në këtë pajisje ju nuk do t'ju duhet të bëni asgjë por në mbrëmje do të shikoni që trupi juaj do të ketë humbur peshë.

Përdoreni në rutinën tuaj ditore të stërvitjes për rezultate më të mira:

Mund të përdorni për ushtrime të ndryshme si squats, press-ups dhe step-ups.

Ushtrime për të gjithë trupin

Vibroshaper ofron 3 nivele të ndryshme intensiteti, vibrim shumëdimensional i cili stimulon deri në 50 kontraktime mushkuj për sekond dhe 99 funksione të ndryshme shpejtësie për të stërvitur çdo pjesë të trupit dhe për të marrë rezultate të shpejta. Me këtë pajisje fantastike ju mund të:

 • Tonifikoni dhe jepni formë trupit
 • Krijoni muskuj në bazë të tekonologjisë me lekundje
 • Tendosni pjesët problematike të trupit
 • Rritni qarkullimin e gjakut
 • Lehtësoni lodhjen
 • Relaksoni muskujt
 • Rritni dendësinë e mineraleve në kocka
 • Përmirësoni metabolizmin
 • Mbroni shëndetin e kyçeve, ligamenteve dhe kockave

E përshtatshme për fillestarët dhe personat profesionist

Vibroshaper është dizajnuar për tu shërbyer të gjitha moshave, të dyja gjinive dhe të gjitha niveleve të fitnesit. Ofron 3 programe automatike për stërvitje për fillestarët, ata të cilët nuk kanë shumë kohë dhe shumë mundësi stërvitje, deri në 99 funksione lëkundjesh dhe shpejtesish për profesionistët që mund t'ia përshtasin rutinës së tyre të fitnesit.

Lehtësi në përdorim dhe nuk zë shumë hapësirë

Vibroshaper operon në bazë të një pulti që e bën edhe më të thjeshtë stërvitjen tuaj, punon pa zhurmë dhe askush në familje nuk do të shqetësohet. Dhe nëse nuk do ta përdorni, ju lehte mund ta transportoni, ka rrota dhe nuk zë shumë hapësirë.

Vlerësimet e Konsumatorëve 2 Vlerësim(e)

4

2 vlerësime

2 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

iveta

www.topshop.sk

27/04/2018

iveta
Fakt to pomaha. Telo sa vypne. Len mam taky problem ,ze ma boli sanka a zuby. Chcem sa spytat ci ma niekto podobne problemi po cvyceni. Neviem ci dovodom mojich pocitov je vibrovacia plosina. dakujem . Iveta.
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu. Pokiaľ trpíte bolesťou zubov, tak pohyb na plošine určite tomu neprospieva. Odporúčame vyhľadať lekára a konzultovať bolesť s ním.
Wellneo

Kamila

www.wellneo.cz

25/04/2018

dobry stroj
jednu hvězdičku dolu za cenu, ale jinak je to perfektni a opravdu pomaha po par tydnech jsou videt vysledky

2 Produkte