KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

Grirëse mishi Dolcevita

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Ku ka më mirë se ta përgatisni vet mishin e grirë? Andaj, grirësja Dolcevita është krijuar që t’ju ndihmojë në këtë aspekt. Me një motor të fuqishëm , ju mundëson të grini mish për pleskavica, lazanja, sarma, qofte, qebapa, suxhuk dhe jo vetëm! Në set përfshihen pajisja bazë, dy disqe për grirje dhe 3 aksesorë për përpunimin e mishit. Fuqia: 600W.

Grirëse mishi Dolcevita
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Ku ka më mirë se ta përgatisni vet mishin e grirë? Andaj, grirësja Dolcevita është krijuar që t’ju ndihmojë në këtë aspekt. Me një motor të fuqishëm , ju mundëson të grini mish për pleskavica, lazanja, sarma, qofte, qebapa, suxhuk dhe jo vetëm! Në set përfshihen pajisja bazë, dy disqe për grirje dhe 3 aksesorë për përpunimin e mishit. Fuqia: 600W.

Më shumë
Përshkrimi

Mish i grirë i freskët, i përgatitur në shtëpi 

Jeni adhurues të ushqimeve me mish të grirë, por nuk jeni të sigurtë për cilësinë e mishit? Tash mund të përgatisni në shtëpi mish për hamburger / pleskavica, lazanja, qofte, qebapa, sarma, pite apo burek dhe jo vetëm. Zgjedhni mishin më cilësor dhe përpunojeni vet në grirësen Joy Pro. Në këtë mënyrë, ju mund t’i shtoni erëza sipas shijes personale. 

Përgatisni mish të grirë të freskët dhe shijoni dreka, darka apo ndonjë festë apo piknik me ushqime grilli! 

3 fuknsione praktike 

Kjo pajisje ka 3 funksione të ndryshme për përpunimin e mishit/ushqimit: 

 • Grirjen e mishit; 
 • Përgatitjen e suxhukut; 
 • Pastry rolls (brum). 

Po ashtu ka një funksion kthyes (reserve), që nënkupton se nëse diçka ngecet gjatë procesit të grirjes, nuk keni nevojë t’i çmontoni të gjitha pjesët për ta kontrolluar – thjesht përodreni këtë funksion, dhe do të kthehet aty ku është bllokuar.  

Disqe për grirje të hollë dhe të trashë 

Grirësja vjen me dy disqe, njëra për grirje të hollë e tjetra për grirje të trashë, varësisht prej recetës që do përgatisni: qebapa, qofte, mish për tacos, pleskavica, mish për lazanja, për burek, etj. 

Montohet dhe pastrohet lehtë 

Ky aparat për bluarje (ç)montohet lehtë, po ashtu është i lehtë për t’u pastruar. Në pjesën e poshtme ka këmbëza silikoni, andaj qëndron stabil në sipërfaqe. 

Kur nuk është në përdorim, kokën grirëse mund ta vendosni brenda pajisjes, që të kurseni më shumë hapësirë në kuzhinën tuaj. 

Info bazike: 

 • 220V-240V~ 50Hz/60Hz 
 • Fuqia 600W 
 • 2 disqe për grirje 
 • Aksesorë për suxhuk dhe kibbe 
 • Funksioni kthyes (Reverse) 
 • Pastrohet lehtë 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.