Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

VERË ME ÇMIME T’SHKRIME – DERI NË -70%

VERË ME ÇMIME T’SHKRIME – Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira verore!

Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira verore!

 
 
[banner_timer]
 

Gotë 1.5l për Robot kuzhine Pro

Photo
Video
RISI

Kjo gotë për përzierje është aksesor i dizajnuar posaçërisht për t’u përdorur me Robot kuzhine Pro. Ka kapacitet 1.5l, është e punuar nga qelqi cilësor dhe ka tehe prej çeliku inox. E përsorur për për të përgatitur smoothie apo përzierje të tjera.

Gotë 1.5l për Robot kuzhine Pro
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Kjo gotë për përzierje është aksesor i dizajnuar posaçërisht për t’u përdorur me Robot kuzhine Pro. Ka kapacitet 1.5l, është e punuar nga qelqi cilësor dhe ka tehe prej çeliku inox. E përsorur për për të përgatitur smoothie apo përzierje të tjera.

Më shumë
Përshkrimi

Shtoni më shumë funksione robotit të kuzhinës

Shndërrojeni Robot kuzhine Pro në një blender, thjesht duke ia shtuar gotën për përzierje. Nëse jeni adhurues i smoothie-ve dhe pallaqinkave, dhe keni një Robot kuzhine, atëherë ky aksesor nuk bën t’ju mungojë. Gota ka kapacitet 1.5l, është e punuar nga qelqi cilësor dhe ka tehe prej çeliku inox.

Përgatisni smoothie kremoz apo qull për pallaqinka

Kjo gotë me tehe për përzierje ka kapacitet 1.5 litra. Duke e kombinuar me Robot kuzhine Pro, mund të përgatisni smoothie apo qull për pallqinka. Por jo vetëm… ju mund ta përdorni edhe për të përgatitur lëngje apo masa të tjera të ngjashme.

Produktin Robot kuzhine Pro mund ta shihni duke klikuar këtu.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.