Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Tigan për skuqje Stone Legend

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-40%

Përgatisni vakte të shijshme që do të mbesin në kujtesën tuaj shumë gjatë. Funksionale dhe materiale rezistente, veshje guri e cila ju ndihmon te beheni kreativ duke pregatitur vakte të shijshme me pak yndyrë që ju dhe familja juaj nuk do ti harroni lehtë.

 • Veshje guri
 • Sipërfaqe e lëmuar dhe jo poroze
 • Rezistente ndaj kimikateve & gërvishtjeve
 • 100% të riciklueshme
 • Gatim më pak yndyre

 

Tigan për skuqje Stone Legend

Nga Çmimi i regullt: 24,90 €


Çmimi Special: 14,99 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
Stock: 1
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Përgatisni vakte të shijshme që do të mbesin në kujtesën tuaj shumë gjatë. Funksionale dhe materiale rezistente, veshje guri e cila ju ndihmon te beheni kreativ duke pregatitur vakte të shijshme me pak yndyrë që ju dhe familja juaj nuk do ti harroni lehtë.

 • Veshje guri
 • Sipërfaqe e lëmuar dhe jo poroze
 • Rezistente ndaj kimikateve & gërvishtjeve
 • 100% të riciklueshme
 • Gatim më pak yndyre

 

Më shumë
Detajet e Produktit

Vakte të shijshme tradicionale të gatuara në mënyre moderne

Ne të gjithë rekomandojmë që të gatuajmë pjata të shëndetshme siç gatuanin gjyshet tona më parë…me tiganin për skuqje Delimano Stone Legend, ju mund të gatuani ushqimin tuaj legjendar.

Veshje e jashtme me smalt i cili siguron dhe ruan ngrohtësinë dhe veshje guri në pjesën e brëndshme e cila është e përforcuar me grimca titaniumit.

 • Shije tradicionale njësoj sikur po gatuani në gurë të vërtete.
 • Ideale për ushqime me pak yndyrë sepse nuk ngjit, ju duhet thjeshtë një pikë vaj.
 • Perfekte për pregatitjen e ushqimeve që ngjisin si peshk apo vezë.

Veti të shkëqlyera të smaltit natyral

Ngrohet shumë shpejt dhe ka veti shumë të mira në shpërndarjen e nxehtësisë, smalti ka edhe shumë veti të tjera si:

 • I forte por sipërfaqja e tij është e lëmuar dhe nuk ngjit.
 • Rezistente ndaj gërvishtjeve dhe kimikateve.
 • 100% të riciklueshme, miqësore me natyrën.
 • Materiale të forta dhe rezistente për një kohë të gjatë.
 • Nuk digjet.

E përshtatshme për të gjitha sobat & e lehtë për tu pastruar

Tigani per skuqje Delimano mund te perdoret ne te gjitha llojet e sobave duke perfshire edhe sobat me induksion. E lehte per tu pastruar me sfungjer te bute dhe uje.

Doreza të buta

Doreza të buta në prekje që ju ndihmojnë të kapni tiganin me lehtësi dhe nuk ju lejojnë të digjni gishtat nga nxehtësia.

DELIMANO STONE LEGEND FRYPAN

Specifikat Teknike
Dimenionet 24 cm; 28 cm
Kapaciteti 1,8 l; 2,5 l
Material interieri QuanTanium Real Stone
Materiale Bazë stainless steel
Mund të lahet në enëlarëse Po
Tipi i stufës ceran, elektro, gaz, induksion

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star