Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE - Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

 
[banner_timer]
 

Fritezë pa vaj Pro

Photo
Video

Përgatisni ushqimet e fërguara pa vaj e pa faj, me fritëzën e avancuar Delimano Pro! Me këtë pajisje, ju mund t’i përgatisni edhe ushqimet që nuk keni guxuar t’i konsumoni për shkak të yndyrës së tepërt. Sekreti i fritezës pa vaj është se e përdorë ajrin e nxehtë për t’i fërguar ushqimet dhe ju mundëson të ushqeheni në mënyrë më të shëndetshme. Ky version i fritezës është i avancuar, me kapacitet 3.5l dhe temperaturë 80-200°C.

Fritezë pa vaj Pro
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Përgatisni ushqimet e fërguara pa vaj e pa faj, me fritëzën e avancuar Delimano Pro! Me këtë pajisje, ju mund t’i përgatisni edhe ushqimet që nuk keni guxuar t’i konsumoni për shkak të yndyrës së tepërt. Sekreti i fritezës pa vaj është se e përdorë ajrin e nxehtë për t’i fërguar ushqimet dhe ju mundëson të ushqeheni në mënyrë më të shëndetshme. Ky version i fritezës është i avancuar, me kapacitet 3.5l dhe temperaturë 80-200°C.

Më shumë
Përshkrimi

Shijoni ushqime të fërguara me më pak yndyrë

Ju prezentojmë Fritezën pa vaj Pro, një alternativë më e shëndetshme për t’i fërguar ushqimet e preferuara! Tash mund të shijoni pomfrita me 95% më pak yndyrë, dhe më pak kalori në vetëm disa minuta! Për më tepër, mund t’i përgatisni me erëzat apo mëlmesat e preferuara. Ha ushqime pa vaj, pa u ndi në faj! :)

Fritezë pa vaj Pro

Më e mirë, më e madhe, më e avancuar

Friteza pa vaj Pro është version i avancuar Fritezës pa vaj, si nga pamja e jashtme, ashtu edhe në aspektin teknologjik. Përsëri përgatitë ushqime pa vaj, vetëm se është version i avancuar:

 • Është më e madhe: kapacitet 3.5l (modeli i mëparshëm kishte 2.5l) dhe ka gati të njejtin dimension;
 • Për shkak të kapacitetit më të madh, mund të fërgojë ushqime pa vaj deri në 25% më shumë në një përgatitje;
 • Ka kohëmatës deri në 60 min (modeli i mëparshëm e kishte deri në 30min);
 • Ka shportë të avancuar për performancë më të mirë dhe manovrim më të lehtë;
 • Një buton për ndarjen e shportës dhe raftit;
 • Sistem i ngrohjes më i avancuar, për performancë më të mirë dhe jetëgjatësi;
 • Sipërfaqe të rrafshët në krye të aparatit, në të cilën mund ta vendosni pjatën;
 • Funksionim me buton të dyfishtë
 • Fikje automatike - kur ndalet kohëmatësi, aparati fiket, për ta shmangur djegien e ushqimeve apo pajisjeve tjera
 • Treguesi i dritës - tregon kur pajisja është e ndezur (fuqia) dhe kur arrihet temperatura e funskionimit
Fritezë pa vaj Pro

Pa vaj, pa faj - ushqime të fërguara në pak minuta

Nuk mund ta mohojmë - ushqimet e fërguara janë shumë të shijshme. Pomfritë, patate të skuqura, çipsa, kofsha pule, rrathë qepe të fërguar (onion rings) apo perime të fërguara - thjesht, nuk mund t’i rezistosh! Por pasojat e ushqimit të fërguar, në fund i vuan trupi ynë. Andaj, nëse po kërkoni një mënyrë për t’i ngrënë ushqimet e fërguara në një mënyrë më të shëndetshme, Friteza pa vaj është pajisja që ju duhet!

 • Fritezë pa vaj Pro

  Pomfritë apo patate të skuqura

 • Fritezë pa vaj Pro

  Kofsha pule

 • Fritezë pa vaj Pro

  Perime

 • Fritezë pa vaj Pro

  Rrathë qepe të fërguar (onion rings)

Si të përgatisni ushqim të fërguar me ajër të nxehtë?

Përgatitja e ushqimeve në fritezën pa vaj është kaq e lehtë, sa edhe fëmijët mund ta bëjnë. Ndiqni këta 4 hapa të thjeshtë:

 • Fritezë pa vaj Pro

  Vendosni përbërësit në shportë

 • Fritezë pa vaj Pro

  Caktoni temperaturën dhe kohën

 • Fritezë pa vaj Pro

  Hapeni fritezën pasi të jetë fikur automatikisht

 • Fritezë pa vaj Pro

  Shijoni ushqimet e fërguara me më pak kalori

Veshje jo-ngjitëse për pastrim më të lehtë

Friteza ka sipërfaqe me veshje jo-ngjitëse, falë së cilës mund ta pastroni shportën shpejt dhe lehtë. Ju mund ta përdorni Fritezën Pro çdo ditë pa e gërryer shportën ose pa e ndërruar vajin në shportë.

Fritezë pa vaj Pro
Specifikat Teknike
Dimensionet 35x26x30.6cm
Karakteristika të tjera 3,5l capacity, timer up to 60 min
Material hekur, plastik, PVC

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.