Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

Enë 4.5l për Robot kuzhine Pro

Photo
Video
-30%

Gatuani dhe përzieni brumëra apo kremëra për receta të ndryshme pa u kufizuar! Me këtë enë kuzhine që i përshtat Robot kuzhine Pro, ju mund të gatuani më shumë masa për ushqime të ndryshme. Ena prej çeliku inox ka kapacitet 4.5l dhe është perfekte për të përzier brum, krem apo vezë. Nuk përmban pjesë plastike, mund të lahet në enëlarëse.

Enë 4.5l për Robot kuzhine Pro

Çmimi i rregullt: 24,90 €


Çmimi special: 17,43 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Gatuani dhe përzieni brumëra apo kremëra për receta të ndryshme pa u kufizuar! Me këtë enë kuzhine që i përshtat Robot kuzhine Pro, ju mund të gatuani më shumë masa për ushqime të ndryshme. Ena prej çeliku inox ka kapacitet 4.5l dhe është perfekte për të përzier brum, krem apo vezë. Nuk përmban pjesë plastike, mund të lahet në enëlarëse.

Më shumë
Përshkrimi

Përgatisni më shpejt recetat e preferuara me enën shtesë të Robot kuzhine Pro

Nëse jeni një kuzhinier me përvojë, ju e dini se sa e bezdisshme është kur receta kërkon që njëherë t’i rrahni të verdhat e vezës me sheqer, pastaj të bardhat ndaras. Ju duhet t’i përzieni në enën ekzistuese të Robot kuzhine Pro, t’i transferoni në një pjatë tjetër, ta lani enën dhe ta përdorni përsëri për të bardhat e vezëve. Kjo do kohë dhe mund, por jo më!

Merrni enën shtesë të Robot kuzhine Pro dhe gatuani më shpejt e më lehtë recetat tuaja të preferuara. Jo vetëm për receta me brum ose krem, por ju mund ta përdorni këtë enë edhe për nevoja tjera në kuzhinë. Për shembull, ena mund të përdoret edhe pa Robot kuzhine Pro – për ta përgatitur sallatën e preferuar.

E njejtë sikurse ena ekzistuese e Robot kuzhine Pro

Kjo enë me kapacitet 4.5l është enë shtesë e dizajnuar për Robot kuzhine ose Robot kuzhine Pro nga Delimano. Sikurse ena ekzistuese e robotit, edhe kjo enë shtesë është e punuar prej çeliku inox andaj është shumë e qëndrueshme. Po ashtu, mund të lahet në enëlarëse.

Nuk përmban pjesë plastike, andaj nuk grumbullohet lagështia, myku apo mbetje tjera. Është aksesor perfekt kur ju duhet të gatuani receta që kërkojnë më shumë se një lloj brumi apo kremi.

Detaje teknike:

  • Materiali: çelik inox
  • Kapaciteti: 4.5L

Kjo enë kuzhine është dizajnuar si aksesor shtesë për Robot kuzhine dhe/ose për Robot kuzhine Pro.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.