Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Kapak katror 27x27cm Stone legend CopperLUX

Photo
Video

Kapaku i qëndrueshëm CopperLUX ju lejon të shihni përparimin e gatimit pa humbur nxehtësinë, lagështinë dhe lëndët ushqyese. Është bërë me xhami i pastër me cilësi të lartë ndërsa dorëza është bërë nga çeliku inox dhe përshtatet me tavën katrore Delimano Stone Legend CopperLUX . Mund të pastrohet në enëlarëse. Madhësia: 27 x 27cm.

Kapak katror 27x27cm Stone legend CopperLUX
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Kapaku i qëndrueshëm CopperLUX ju lejon të shihni përparimin e gatimit pa humbur nxehtësinë, lagështinë dhe lëndët ushqyese. Është bërë me xhami i pastër me cilësi të lartë ndërsa dorëza është bërë nga çeliku inox dhe përshtatet me tavën katrore Delimano Stone Legend CopperLUX . Mund të pastrohet në enëlarëse. Madhësia: 27 x 27cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Shoqëruesi ideal i tavës katrore 27x27 cm

Kapaku është i përbërë nga xhami i pastër ndërsa është i izoluar nga materiali çelik inox që ruan lëndët ushqyese dhe aromat. Mund të monitoroni procesin e ushqimit përmes tejdukshmërisë së xhamit të pastër. Shijoni ushqimin me setin që kompleton çdo pjatë tuajën kryesore, tavën katrore dhe kapakun katror me dimensionet 27x27 cm.

Praktik dhe i lehtë për pastrim

Kapaku me dimensionet katrore përmban dorëzen praktike për mbajtje që lehtëson çdo levizje tuajen përgjatë përgatitjes së ushqimit. Mund të pastrohet thjesht me vetëm një leckë por edhe të vendoset në enëlarëse për të ju kursyer juve kohë.

Specifikat Teknike
Dimenionet 27 x 27 x 7,5 cm
Mund të lahet në enëlarëse Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star