Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Tigan për pallaqinka Primissima 25 cm

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Tigani Primissima ju lejon të përgatisni lehtësisht pallaqinka me madhësi perfekte. Thjesht derdhni brumin, prisni pak, rrokullisni pallaqinkën në ajër dhe do të mund ta shijoni pa asnjë ngjitje. E bërë nga veshja 4 shtresore Pro AirCoat e cila siguron qëndrueshmëri të madhe dhe i jep tiganit veti jo ngjitëse dhe rezistente ndaj gërvishtjeve. Pastrohet lehtë. Diametri: 25 cm

Tigan për pallaqinka Primissima 25 cm
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
  • Më shumë
Më shumë

Tigani Primissima ju lejon të përgatisni lehtësisht pallaqinka me madhësi perfekte. Thjesht derdhni brumin, prisni pak, rrokullisni pallaqinkën në ajër dhe do të mund ta shijoni pa asnjë ngjitje. E bërë nga veshja 4 shtresore Pro AirCoat e cila siguron qëndrueshmëri të madhe dhe i jep tiganit veti jo ngjitëse dhe rezistente ndaj gërvishtjeve. Pastrohet lehtë. Diametri: 25 cm

Më shumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star