Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Tavë dhe shportë COPPER CRISPER

Photo
Video
-35%

Tava unike me shportë ju lejon të përgatitni ushqime kërcëllitëse pa vaj apo yndyrë të shtuar. Rrjeta e ngritur lejon që ajri i nxehtë të qarkulloj rreth ushqimit tuaj për një shije të përsosur ndërsa pjesa e poshtme kap thërrimet & rrjedhjet për të mbajtur furrën tuaj të pastër. Shporta është bërë nga veshja prej qeramike speciale që nuk ngjet . E sigurt për enëlarëse.

Tavë dhe shportë COPPER CRISPER

Çmimi i regullt: 19,90 €


Çmimi Special: 12,94 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Tava unike me shportë ju lejon të përgatitni ushqime kërcëllitëse pa vaj apo yndyrë të shtuar. Rrjeta e ngritur lejon që ajri i nxehtë të qarkulloj rreth ushqimit tuaj për një shije të përsosur ndërsa pjesa e poshtme kap thërrimet & rrjedhjet për të mbajtur furrën tuaj të pastër. Shporta është bërë nga veshja prej qeramike speciale që nuk ngjet . E sigurt për enëlarëse.

Më shumë
Detajet e Produktit

Shëndrroni furrën tuaj në një fërgues me ajër

Delimano Copper Crisper është fërguese e shkëlqyeshme që funksionin në furrën tuaj! Në këtë mënyrë, ju mund të kurseni para dhe hapësirë në këndin tuaj në kuzhinë. 

Me sipërfaqen unike që nuk ngjet do të lejoj ajrin e nxehtë të qarkulloj rreth 360 shkallë në ushqimin tuaj për fërgim të përsosur rreth e qark. Në këtë mënyrë, ju mund të parandaloni vajin e pashëndetshëm kur jeni duke përgatitur pomfrit, qepë të fërguara, perime të pjekura apo krahë pule.

Delimano Copper crisper

Jo më djegie dhe shumë më pak kalori

Tashmë ju mund të përgatitni ushqimet që nuk keni mundur të ju rezistoni dhe atë pa yndyrë apo vaj. Përgatitni pomfrit të shijshëm dhe shëndetshëm– pa pasur nevoj t’i rrotulloni ato. Fërgoni çdo lloj mishi pa krijuar rrëmujë me yndyrë që rrjedh. Pjek ushqime të ndryshme dhe përdor shortën për ta ftohur atë ushqim. Përgatit krahë pule, pa vaj të pashëndetshëm. Mos lejo ushqimin të mbes në tigan, përplot yndyrë dhe copëza të djegura. Përgatit shëndetshëm me Copper Crisper!

 • Delimano Copper crisper

  Pulë

 • Delimano Copper crisper

  Mish i skuqur

 • Delimano Copper crisper

  Brumëra të mbushura

 • Delimano Copper crisper

  Mozzarella 

 • Delimano Copper crisper

  Peshk dhe pomfrit

 • Delimano Copper crisper

  Biskota

2 në 1 - Tavë për pjekje dhe shportë

Përdorimi i Copper Crisper do të ju shtoj dëshirën për gatim dhe do ta përdorni atë çdo ditë për të bërë ushqime të shëndetshme dhe të shijshme për ju dhe familjen tuaj.

Seti 2 në 1 përmban:

 • Delimano Copper crisper

  Tavën për pjekje: lejon që ajri i mbinxehur të kaloj dhe të qarkullojë rreth 360 gradë nepër ushqimin tuaj për shije të përsosur.

 • Delimano Copper crisper

  Shporta për fërgim: do të mbroj furrën tuaj nga djegiet, rrjedhjet dhe thërrimet. Përveç kësaj ju mund ta përdorni edhe atë veçmas për të pjekur biskota dhe ëmbëlsirat e tjera.

Të dyja pjesët janë jashtëzakonisht të lehta për t'u larë dhe gjithashtu të sigurta për larje në pjatalarëse.

Specifikat Teknike
Material çelik inox, çeliku i karbonit

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star