Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE - Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

 
[banner_timer]
 

Enë me kapak Brava Eco

Photo
Video

Përzieni, shërbeni, ruani ushqimin dhe jo vetëm, me këtë enë praktike Brava Eco. Kjo enë është e domosdoshme në çdo kuzhinë, sepse mund ta përdorni për të bërë kokoshka në mikorvalë, për ta ruajtur ushqimin në frigorifer, apo për ta marrë me vete. Ka edhe kapak, për ta ruajtur më gjatë freskinë e ushqimit. Në dispozicion në 3 madhësi: 0.5L, 1.7L, 3.5L.

Enë me kapak Brava Eco
Nga 7,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Përzieni, shërbeni, ruani ushqimin dhe jo vetëm, me këtë enë praktike Brava Eco. Kjo enë është e domosdoshme në çdo kuzhinë, sepse mund ta përdorni për të bërë kokoshka në mikorvalë, për ta ruajtur ushqimin në frigorifer, apo për ta marrë me vete. Ka edhe kapak, për ta ruajtur më gjatë freskinë e ushqimit. Në dispozicion në 3 madhësi: 0.5L, 1.7L, 3.5L.

Më shumë
Përshkrimi

Aksesori më i përdorur në kuzhinë

Lani sallatën, përzieni kremin, tundni vezët, shërbeni çipsa apo ndonjë meze, apo përzieni brumin – mundësitë janë të shumta me një enë të tillë. Ena Brava Eco është aksesori që ju duhet gjatë dhe pas përgatitjes së ushqimit. Për më tepër, ka edhe kapak, për ta ruajtur më gjatë freskinë e ushqimit.

Ju po ashtu mund ta përdorni për ta paketuar ushqimin për punë apo piknik, dhe t’i shijoni ushqimet e preferuara. Mund të lahet në enëlarëse.

Enë me kapak Brava Eco

E punuar nga plastika e ricikluar, eko-miqësore

Pjesa e brendshme është punuar nga plastika e pastër, sepse ka kontakt me ushqimin, dhe ka mbrojtje anti-bakteriale. Pjesa e jashtme është punuar nga plastika e ricikluar nga produktet e tjera të plastikës. Kurse kapaku është 100% virgin PP (plastikë e pastër, e papërpunuar).

Kjo nënkupton që ena është e sigurtë për ushqim dhe është eko-miqësore. Filloni të përgatisni ushqim, ta shërbeni dhe ruani në mënyrë më praktike, dhe për më tepër, të kujdeseni për planetin.

Meqë ena është e punuar nga plastika e qëndrueshme, do të jetë pjesë e kuzhinës suaj për një kohë të gjatë.

Enë me kapak Brava Eco

Në dispozicion në 3 madhësi

Kjo enë është në dispozicion në 3 madhësi, andaj ju mund ta merrni atë që ju përshtatet më shumë apo të gjitha, për t’ pasur për çdo lloj vakti.

  • 13.5 x 6.5 cm - kapacitet 0.5L
  • 20 x 9 cm – kapacitet 1.7L
  • 26.5 x 12 cm – kapacitet 3.5L

Ena mund të lahet në enëlarësem është e sigurtë në mikrovalë deri në temperaturë 55°C, mund ta përdorni për përzierje me mikser (max. 600W fuqi për 3 minuta) dhe e sigurtë në frigorifer deri në temperaturë -18°C.

Enë me kapak Brava Eco

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.