Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

VERË ME ÇMIME T’SHKRIME – DERI NË -70%

VERË ME ÇMIME T’SHKRIME – Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira verore!

Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira verore!

 
 
[banner_timer]
 

Ekstraktues me vakum MultiFresh

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Kur ndodhë oksidimi, përbërësit e humbin freskinë, ngjyrën, shijen dhe vlerat ushqyese. Por jo edhe me MultiFresh! Ky ekstraktues me vakum ju mundëson të përgatisni smoothie dhe ushqime të freskëta e të pasura me vlera ushqyese. Po ashtu, ka edhe funksionin për mbyllje me vakum. Pajisja bazë ka motor me fuqi 800W dhe vjen me 4 aksesorë tjerë.

Ekstraktues me vakum MultiFresh
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Kur ndodhë oksidimi, përbërësit e humbin freskinë, ngjyrën, shijen dhe vlerat ushqyese. Por jo edhe me MultiFresh! Ky ekstraktues me vakum ju mundëson të përgatisni smoothie dhe ushqime të freskëta e të pasura me vlera ushqyese. Po ashtu, ka edhe funksionin për mbyllje me vakum. Pajisja bazë ka motor me fuqi 800W dhe vjen me 4 aksesorë tjerë.

Më shumë
Përshkrimi

Ruan vlerat ushqyese

Në momentin kur frutat dhe perimet copëtohen, fillojnë të oksidohen, të humbin ngjyrën, shijen, strukturën dhe vlerat ushqyese, dhe vitaminat e mineralet fillojnë të zbehen.

Por me MultiFresh nuk ndodhë kjo, sepse ky ekstraktues ka një auto-senzor që largon tërë ajrin para se të ekstraktojë përbërësit.

Në këtë mënyrë, ushqimet dhe pijet e përgatitura qëndrojnë më të freskëta, të shijshme dhe të shëndetshme më gjatë

Multifresh pajisja bazë

Seti MultiFresh ka këta aksesorë:

 1. Pajisja bazë me fuqi 800W dhe 25,000 rrotullime për minutë
 2. 6 tehe çeliku inox me veshje titani
 3. Gota 700ml për ekstraktim / përzierje
 4. Valvulë vakumi
 5. Njësia për vakum
1
2
3
4
5
Multifresh pajisja bazë

Smoothie të shëndetshëm, me plot vitamina

Testimet shkencore kanë vërtetuar se niveli i vitaminave, mineraleve dhe vlerave tjera ushqyese mbetet më i lartë, kur smoothiet përgatiten me MultiFresh. Krahasuar me ekstraktuesit pa vakum, MultiFresh ruan më 38% më shumë vitaminë A, 114% vitaminë E dhe 27% më shumë vitaminë C*.

Prandaj, një smoothie i përgatitur me MultiFresh, e meriton epitetin smoothie i freskët!

*Pas 48 orësh, smoothie-t nga Multifresh përmbajnë më 114% më shumë vitaminë E, 27% më shumë vitaminë C dhe më shumë β-carotene (që gjendet në vitaminën A).

Smoothie nga MultiFresh

Jo vetëm për smoothie

MultiFresh nuk është vetëm një ekstraktues i zakonshëm. Me këtë pajisje, ju mund të ekstraktoni me ose pa vakum. Po ashtu, ka edhe funksionin për mbyllje me vakum & funksionin Pulse.Ju mund të vakumoni:

 • MultiFresh - pajisja bazë

  Vetëm me njësinë për vakum (funksionon me bateri)

 • MultiFresh - pajisja bazë

  Me njësinë e vakumit në bazë

Motor i fuqishëm

Falë motorit të fuqishëm 800W, tehet mund të rrotullohen deri në 25,000 herë për minutë, kurse fuqia e vakumit është 40kPA. Pajisja bazë ka 6 tehe çeliku inox me veshje titani, të cilat janë të forta dhe të qëndrueshme ndaj ndryshkut.

 • MultiFresh - pajisja bazë

  Copëtoni akull për koktej

 • MultiFresh - pajisja bazë

  Smoothie të freskët

 • MultiFresh - pajisja bazë

  Lëngje të shëndetshme

 • MultiFresh - pajisja bazë

  Krem për akullore të shijshme

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.