Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Shtresa me 3 zona Silver Plus Dormeo

Photo
Video

Shtresë me 3 zona me lartësi 4cm Ecocell® për mbështetje të shkëlqyer dhe rehati të pakrahasueshme. Trajtimi Silver plus ju siguron mbrojtje anti-bakteriale duke mënjanuar aromat e pakëndshme. Përmirësoni kualitetin e gjumin tuaj në divan, krevat apo çdo lloj sipërfaqe tjetër të parehatshme. Mbështjellësi hiqet dhe pastrohet në 40°C. Baza jo-rrëshqitëse siguron që shtresa të qëndroj në vend.

Shtresa me 3 zona Silver Plus Dormeo
Nga 89,90 € Nga
Çmimi me këste: 10 x 8.99
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtresë me 3 zona me lartësi 4cm Ecocell® për mbështetje të shkëlqyer dhe rehati të pakrahasueshme. Trajtimi Silver plus ju siguron mbrojtje anti-bakteriale duke mënjanuar aromat e pakëndshme. Përmirësoni kualitetin e gjumin tuaj në divan, krevat apo çdo lloj sipërfaqe tjetër të parehatshme. Mbështjellësi hiqet dhe pastrohet në 40°C. Baza jo-rrëshqitëse siguron që shtresa të qëndroj në vend.

Më shumë
Detajet e Produktit

Shtresa me 3 zona Silver Plus do të ju ndihmoj të fleni qetë

Kjo shtresë dysheku do të transformoj divanin apo krevatin tuaj në një hapësirë aq të rehatshme sa do të ju zë gjumi menjeherë. Në një botë ku shumica jetojnë me qera, investimi në një shtresë dysheku është i domosdoshëm nëse ju nuk mund të zëvendësoni dyshekun.

 • Ju ofron efekt qetësie dhe lirimin e presionit falë gjeneratës së re të sfungjerit Ecocell®
 • Sipërfaqe e fortë dhe suport i shkëlqyeshëm për shpinën
 • 3 zona komforti për suport të veqantë të pjesëve të ndryshme të trupit (kokës, qafës, ijeve dhe këmbëve)
 • Sipërfaqe e shëndetshme gjumi - për shkak të mbështjellësit anti-bakterial dhe trajtimit anti-pluhur
 • Përdoreni atë kudo: në shtëpi (në divan, shtratin ku flini, futon, dysheme...), në shtëpinë e vikendit, në konvikt, apo në dhomën e mysafirëve.
 • Veti anti-rrëshqitje që ju siguron që shtresa qëndron në vend.
 • Mbështjellës që hiqet dhe pastrohet.
 • Paketimi: I vakumuar dhe i mbrojtur në qese.

Tre zona për ekstra suport

Zonat komforte ju japin suport dhe lirojnë presionin në shpatullat tuaja dhe në ije.

 • Zona e kokës dhe qafës që do të masazhoj kokën dhe qafën tuaj.
 • Zona e ijeve ju ofron rehati, butësi ku juve ju duhet më së shumti.
 • Zona e këmbëve është e dizajnuar të ju ofroj komfort të vazhdueshëm dhe ajrosje në të gjithë shtresën.

Shiko brendësinë e shtresës

lartësi
4 cm

Zona 1

Zona

Zona 2

Zona

Zona 3

Zona

Dormeo Silver Plus 3 Zones Topper
 1. ecocell_foam

  Shtresë sfungjeri 4 cm Ecocell®

  Liron peshën në nyje dhe pikat e presionit. Siguron rehati, përshtatshmëri dhe ajrosje.

 2. washable_removable_cover

  Mbulesë që largohet dhe pastrohet

  Lehtë pastrohet pasi ju mund t'i largoni mbështjellësin dhe ta pastroni atë. Zinxhiri është i pozicionuar anash.

 3. antibacterial

  Trajtimi Silver Plus

  Ofron efekt antibakterial, anti aromë dhe anti pluhur

 4. anti-slip

  Bazament që nuk rrëshqet

  I siguron shtresës të qëndroj fiks ashtu si e keni vendosur

 5. 3D_airmash

  Material me sistemin AirX

  Ju siguron qarkullim të vazhdueshëm ajri në gjithë shtresën dhe ofron mjedis të freskët dhe të thatë

Qëndro mbi ikonë për më shumë detaje.

Trajtim Silver PLUS

Për higjienë të shtuar, ekstra mbrojtje dhe freski të shtresës ne kemi shtuar trajtimin Silver PLUS që ofron:

 • Efekt anti bakterial– kundër një numri të madh bakteriesh përfshirë MRSA dhe shumë mikro-fungi tjera
 • Efekt anti aromë që redukton formimin e aromave të ndryshme
 • Trajtimi anti pluhur që mbron shtresën nga grimcat e pluhurit

Praktik dhe i përdorshëm kudo

Ju mund të përmirësoni hapësirën ku flini në pak sekonda. Për këtë arsye kjo shtresë është e përshtatshme për:

 • Personat që flenë në divan apo krevat apo sipërfaqe të tjera jo të rehatshme.
 • Personat që jetojnë në apartamente të vogla dhe ata që kanë nevojë për një zgjidhje për mysafirët.
 • Personat që shikojnë për një zgjidhje të thjeshtë kur vie tek udhëtimi (në karavan, për të vizituar miqtë, kur shkoni në udhëtime...).
 • Për studentet që jetojnë në konvikt, ata nuk kanë nevoj të shpenzojnë para ose hapësirë për një dyshek të ri por deshirojnë një zgjidhje të duhur për gjumë
 • Personat që ushtrojnë në shtëpi.

Vendosja është e lehtë dhe e shpejtë

Shtresa juaj e re do të vijë në shtëpinë tuaj e vakumuar dhe e kompresuar rreth. Të gjitha shtresat janë të kompresuara dhe vakumuara falë procesit eko-miqësor për mbrojtje gjatë dergesës.

 • Dormeo Silver Plus 3 Zones Topper

  Me kujdes preni qesen e jashtme me gërshërë duke u siguruar të mos e prisni qesen plastike brenda shtresës. Mos përdor thikë.

 • Dormeo Silver Plus 3 Zones Topper

  Rrëshqisni shtresën e vakumuar mbi shtrat. Prisni me kujdes qesen plastike përgjatë skajeve dhe hiqni qesen plastike.

 • Dormeo Silver Plus 3 Zones Topper

  Lini 6 orë shtresën të marrë formën e plotë.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza polyurethane foam (Ecocell®); Inner cover: 100% polyester
Lartësia 4 cm
Linja Dormeo Vitality
Mattress product material Ecocell®
Mbështjellësi Top fabric: 100% polyester; Side fabric: 100% polyester (AirX System); Bottom fabric:100% polyester with anti-slip dots
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë
Zonat e bërthamës 3

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star