KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

Jastëk klasik Siena Dormeo

Photo
Video

Jastëku klasik Siena është i butë, i ngrohtë, shumë komod dhe mund të përdoret gjatë tërë vitit. Jastëku përbëhet nga mikrofibra të veçanta, të cilat janë ajrosshme. Ideal për të gjithë gjumashët. Lahet në 60℃, temperaturë që asgjëson grimcat e pluhurit. Madhësitë e jastëkut: 50x60 cm, 50x70 cm dhe 70X80 cm.

Momente magjike me oferta festive!
Jastëk klasik Siena Dormeo
Nga 44,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku klasik Siena është i butë, i ngrohtë, shumë komod dhe mund të përdoret gjatë tërë vitit. Jastëku përbëhet nga mikrofibra të veçanta, të cilat janë ajrosshme. Ideal për të gjithë gjumashët. Lahet në 60℃, temperaturë që asgjëson grimcat e pluhurit. Madhësitë e jastëkut: 50x60 cm, 50x70 cm dhe 70X80 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Mbështet kokën tuaj gjatë gjumit, dhe ruajtan formën e vet

Fleksibiliteti dhe vëllimi i fibrave Wellsleep® garanton gjumë të gjatë dhe pa ndërprerje. Fibrat ruajnë vëllimin e tyre dhe garantojnë rehati të plotë gjatë gjithë natës, kështu që jastëku nuk ka nevojë për rregullim.

Zgjidhje perfekte për ata që janë alergjikë ndaj baktereve

Jastëku Siena është zgjidhje perfekte për këdo që është i ndjeshëm ndaj baktereve, insekteve dhe mykyt, pasi që jasteku ka veti anti-alergjike. Mund të lahet deri në temperaturë 60 gradë Celcius, dhe pra higjiena është e garantuar.

Jastëku klasik Siena është për:

  • të gjitha sezonat
  • tërë familjen
  • çdonjërin që dëshiron jastëk të mbushur me pupla pate
  • ata që djersijnë pasi që jastëku ka veti të shkëlqyera freskuese
  • ata që vuajnë nga alergjitë, pasi që bakteriet nuk akumulohen në fibrat Wellsleep®
  • të gjitha pozicionet e fjetjes
Specifikat Teknike
Baza 100% Wellsleep® advanced
Dimensionet 50x60 cm; 50x70 cm; 50x80 cm
Lartësia 20 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% polyester (softdream micro fibres) cover filling: 100% polyester (Wellsleep® advanced)
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.