Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

Kostum Emotion Owl Dormeo

Photo
Video
-40%

Ne i morëm parasysh dëshirat e konsumatorëve dhe i shtuam koleksionit Emotion Owl edhe një kostum të lezetshëm për fëmijë! Të punuar nga leshi fleece, ky kostum është i butë dhe i rehatshëm, andaj do t’i ofrojë fëmijëve ngrohtësi - kudo që janë. Me një dizajn të këndshëm me bufa, ky kostum është në dispozicion në dy ngjyra dhe tri madhësi, për fëmijë të moshave 4 – 9 vjet. Mund të lahet në 40°C.

Kostum Emotion Owl Dormeo

Çmimi i rregullt: 19,90 €


Çmimi special: 11,94 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Ne i morëm parasysh dëshirat e konsumatorëve dhe i shtuam koleksionit Emotion Owl edhe një kostum të lezetshëm për fëmijë! Të punuar nga leshi fleece, ky kostum është i butë dhe i rehatshëm, andaj do t’i ofrojë fëmijëve ngrohtësi - kudo që janë. Me një dizajn të këndshëm me bufa, ky kostum është në dispozicion në dy ngjyra dhe tri madhësi, për fëmijë të moshave 4 – 9 vjet. Mund të lahet në 40°C.

Më shumë
Përshkrimi

Lojë dhe argëtim duke u veshur si buf

Është argëtuese të veshësh kostume të ndryshme dhe ta lësh imagjinatën të fluturojë… Dhe padyshim është tepër argëtuese “të bëhesh buf” për një ditë dhe ta shijosh magjinë e lojës duke vrapuar përreth. Me kostumin Emotion Owl, ju mund t’ia mundësoni fëmijëve një aventurë të re, që do ta shijojnë në çdo çast!

Kostum Emotion Owl

Ngrohtësi dhe rehati

Ky kostum i rehatshëm dhe argëtues, pa dyshim janë një veshje e çmuar në garderobën e çdo fëmiu. Është i lehtë për t’u veshur, i mban fëmijët ngrohtë dhe është i përshtatshëm për lojë apo për ndonjë shfaqje argëtuese.

Kostum Emotion Owl

Një dizajn tërheqës për ta zgjuar imagjinatën e të vegjëlve

Bufat e rinj nga koleksioni Emotion Owl, me dizajnin e lezetshëm, kanë fituar zemrat e mijëra fëmijëve kudo në botë. Edhe ky kostum praktik dhe i gjithanshëm, me kapuç dhe fytyrë bufi, si dhe një rreth tek beli, do të jetë një veshje e pëlqyer për të vegjlit tuaj. Fëmijët do të duan ta eksplorojnë botën duke u veshur si një buf, andaj edhe ky kostum padyshim do të bëhet i preferuari i tyre.

  • Kostum Emotion Owl
  • Kostum Emotion Owl

Materiale cilësore, që pastrohen lehtë

Ky kostum është i punuar nga leshi fleece 100%, i cili është i butë, i lëmueshëm dhe i këndshëm ndaj lëkurës. Ka një zinxhir praktik dhe të qëndrueshëm në pjesën e përparme, si dhe mëngët e duarve dhe të krahëve janë të ngushtuara. Mund të lahet në rrobalarëse, deri në temperaturë 40°C, dhe e ruan formën & ngjyrën.

Kostum Emotion Owl

Dy ngjyra dhe tri madhësi

Ky kostum padyshim është dhurata perfekte për fëmijë, në çdo kohë apo rast! Është në dispozicion në dy ngjyra (hiri e çelët dhe e errët) si dhe në tri madhësi: për fëmijë 4-5 vjeç (110cm), 6-7 vjeç (122cm) dhe 8-9 vjeç (134cm).

Kostum Emotion Owl

Pjesë e një koleksioni ekskluziv për gjumashët e vegjël

Këto pizhama janë pjesë e koleksionit ekskluziv Emotion Owl, i cili përmban produkte gjumi dhe lodra të këndshme për fëmijë. Ka kjo linjë mund të gjeni edhe dyshekjorganjastëkset çarçafëshbufa me batanijebufa të vegjël dhe jo vetëm.

.

Kostum Emotion Owl
Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.