Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

Jastëk Cozy Dormeo

Photo
Video
-70%

Krijoni këndin personal të rehatisë, me jastëkët Cozy! Mund të përdoren brenda & jashtë, janë rezistentë ndaj njollave, rrezeve të diellit. Janë të mbushur me fibra të ricikluara dhe sfungjer Ecocell & kanë mbulesë që thahet shpejt. Mund t’i kombinoni me paleta druri për të krijuar divan të rehatshëm në shtëpi apo kopsht. Në dispozicion në ngjyra hiri të çelët dhe të errët si dhe 3 madhësi.

Festojmë 20 vite rehati me Dormeo!
Jastëk Cozy Dormeo

Çmimi i rregullt: Nga 29,90 € Nga


Çmimi special: Nga 8,97 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Krijoni këndin personal të rehatisë, me jastëkët Cozy! Mund të përdoren brenda & jashtë, janë rezistentë ndaj njollave, rrezeve të diellit. Janë të mbushur me fibra të ricikluara dhe sfungjer Ecocell & kanë mbulesë që thahet shpejt. Mund t’i kombinoni me paleta druri për të krijuar divan të rehatshëm në shtëpi apo kopsht. Në dispozicion në ngjyra hiri të çelët dhe të errët si dhe 3 madhësi.

Më shumë
Përshkrimi

Bëjeni shtëpinë një vend më të rehatshëm

Gjatë pandemisë, të gjithë kemi kaluar më shumë kohë në shtëpi, dhe kemi mësuar se janë gjërat e vogla të rehatshme ato që na bëjnë të ndihemi më mirë dhe na shtojnë gjallëri. Andaj, provojeni një mënyrë të re relaksi me jastëkët Cozy, të cilët mund t’i kombinoni sipas dëshirës për t’i shtuar më shumë rehati shtëpisë.

Shijoni rehatinë, brenda dhe jashtë

Jastëku Cozy ka një mbulesë e cila thahet shpejt dhe është rezistente ndaj njollave dhe rrezeve të diellit. Është i mbushur me fibra të buta eko-miqësore (të ricikluara) dhe tufa prej sfungjerit Ecocell, për t’ua ofruar një butësi dhe rehati që do ta dashuroni.

  • Mund ta krijoni këndin e rehatisë në dhomën e ndejës, dhomën e punës apo të fjetjes.
  • I përsosur për festa, uluni dhe relaksohuni jashtë me familjarët apo miqtë.
  • Ideal për dhomat e adoleshentëve, për lojëra dhe pushim.
  • Mund t’i përdorni në ballkon apo kopsht, për më shumë rehati jashtë.

Mobilje nga paleta, një trend eko-miqësor

Jastëkët mund të përdoren kudo në shtëpi, por ju mund t’i kombinoni edhe me Paleta druri Cozy, për të krijuar mobilje eko-miqësore, të qëndrushme dhe të rehatshme. Krijoni një kolltuk të rehatshëm për lexim apo një divan për relaks – me linjën Cozy është më e lehtë dhe më pak e kushtueshme.

Tri madhësi dhe dy ngjyra

Jastëkët janë në dispozicion në ngjyrë hiri të çelët dhe të errët, si dhe në 3 madhësi.

  • Jastëku për ulje (madhësia L), afro 120 x 80 x 16 cm;
  • Jastëku mbështetës (madhësi M), afro 120 x 45 x 16 cm;
  • Jastëku mbështetës (madhësia S), afro 65 x 45 x 16 cm.
Specifikat Teknike
Ngjyrat e disponueshme hiri, light grey
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.