Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

Çarçaf me llastik Black Diamond Dormeo

Photo
Video

Rifreskoni shtratin dhe shtoni më shumë rehati me çarçafin cilësor Black Diamond! Ky çarçaf 100% prej pambuku ka llastik në të katër qoshet, andaj qëndron mirë për dyshek, duke ju mundësuar gjumë të rehatshëm. S’ka më çarçafë që grumbullohen apo rrëshqasin nga dysheku – zgjedhni tani mes 2 ngjyrave dhe 6 madhësive të çarçafit Black Diamond. Mund të lahet në 60°.

Çarçaf me llastik Black Diamond Dormeo
Nga 14,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Stock: 4
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Rifreskoni shtratin dhe shtoni më shumë rehati me çarçafin cilësor Black Diamond! Ky çarçaf 100% prej pambuku ka llastik në të katër qoshet, andaj qëndron mirë për dyshek, duke ju mundësuar gjumë të rehatshëm. S’ka më çarçafë që grumbullohen apo rrëshqasin nga dysheku – zgjedhni tani mes 2 ngjyrave dhe 6 madhësive të çarçafit Black Diamond. Mund të lahet në 60°.

Më shumë
Përshkrimi

Rifreskoni shtratin tuaj

Dormeo e di se çka është më e mira për gjumë cilësor e të rehatshëm. Në cilësinë e gjumit luajnë rol edhe çarçafët, të cilët duhet t’i ndërroni kohë pas kohe. Andaj, kemi krijuar çarçafin me llastik Black Diamond, i cili është shumë i përshatshëm dhe ofron ndjesi butësie për lëkurën tuaj.

Nuk lëvizë nga dysheku

S’ka më çarçafë që grumbullohen dhe rrëshqasin nga dysheku – çarçafi Black Diamond ka llastik në të katër anët, andaj edhe mbahet mirë për dyshek. Flini më rehat dhe zgjohuni pa u brengosur se do të duhet ta rregulloni përsëri çarçafin. Ky çarçaf ju ofron rehati, ju kursen kohë dhe duket bukur në shtratin tuaj.

I punuar nga pambuku 100% natyral

I butë, i qëndrueshëm, i ajrosshëm dhe absorbues - pambuku është materiali i përsosur për lëkurë. Pambuku po ashtu është përçues i shkëlqyer i nxehtësisë, duke ju ndihmuar të qëndroni freskët gjatë verës, ngrohtë gjatë dimrit dhe rehat gjatë gjithë vitit. Andaj edhe ky çarçaf është i punuar nga pambuku 100% natyral.

Mirëmbahet lehtë

Pambuku mirëmbahet lehtë dhe mund të lahet në rrobalarëse, në temperaturë 60°C. Po ashtu, e ruan ngjyrën për vite me radhë dhe pas larjeve bëhet më i butë dhe më i lëmuar, duke i ofruar lëkurës butësi dhe freski.

Dy ngjyra, gjashtë madhësi

Ky çarçaf vjen në dy ngjyra klasike që i shtojnë elegancë çdo dhome gjumi: hiri dhe ngjyrë rëre. Mund të përdoret për dyshek deri në 30cm lartësi dhe është në dispozicion në gjashtë madhësi: 90X200, 120X200, 140x200, 160x200, 180x200 dhe 200x200.

Pjesë e koleksionit ekskluziv Black Diamond

Ky çarçaf është pjesë e koleksionit Black Diamond. Linja ekskluzive e Dormeo-s, Black Diamond ka edhe jastëkë, shtresa, peshqirë, llampa dhe jo vetëm. Ju mund t’i kombinoni sipas dëshirës, për t’i shtuar më shumë luks dhomës suaj.

Specifikat Teknike
Material 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme hiri, sand
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.