Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
 
[banner_timer]
 

Dorëza kuzhine (2 copë) Brava

Photo
Video

Këto dorëza silikoni janë ideale dhe shumë të dobishme kur vjen puna për t’i kapur tenxheret apo enët e tjera të nxehta. Shtresa prej silikoni është e mbushur me material për izolim sa më të mirë dhe rehati, kurse pjesa kapëse është jo-rrëshqitëse, për më shumë siguri. Ky set përfshin dy dorëza Brava.

Dorëza kuzhine (2 copë) Brava
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Këto dorëza silikoni janë ideale dhe shumë të dobishme kur vjen puna për t’i kapur tenxheret apo enët e tjera të nxehta. Shtresa prej silikoni është e mbushur me material për izolim sa më të mirë dhe rehati, kurse pjesa kapëse është jo-rrëshqitëse, për më shumë siguri. Ky set përfshin dy dorëza Brava.

Më shumë
Përshkrimi

Mbroni duart nga furra e nxehtë me këto dorëza silikoni

I dogjët duart përsëri teksa nxirrnit lazanjën nga furra? Jo më – mbroni duart tuaja me dorëzat prej silikoni nga linja Brava. Ky set ka dy dorëza të rehatshme, që i mbrojnë duart tuaja nga nxehtësia dhe po ashtu përshtaten me interierin e çdo kuzhine.

Jo-rrëshqitëse, për më shumë siguri

Leckat e kuzhinës nuk janë mjeti i duhur për t’i kapur tepsitë apo tenxheret e nxehta. Nxehtësia transferohet shpejt dhe ju mund t’i digjni duart apo ta lëshoni enën në tokë dhe të shkaktoni rrëmujë. Andaj, ne ju sugjerojmë t’i përdorni dorëzat prej silikoni, sepse ua lehtësojnë punën dhe janë më të sigurta. Për më tepër, ne kemi shtuar pjesë të ngritura silikoni, për t’i bërë edhe më praktike e të sigurta.

Dorëzat po ashtu kanë nga një mbajtës, për t’i varur dhe ruajtur më lehtë.

Mbushje për izolim dhe rehati shtesë

Dorëzat Brava kanë material të butë shumështresor brenda, andaj janë të rehatshme dhe qëndrojnë mirë në duart tuaja. Shtresat e brendshme siguron izolim më të mirë, por në të njejtën kohë mundëson ajrosje për duart, që ato të mos djersiten.

Pas përdorimit, ju mund t’i fshini dorëzat me një leckë të lagur, ose t’i lani në ujë të ngrohtë.

Detaje teknike

  • Madhësia: 21 x 14,5 x 1 cm për secilën pjesë
  • Materialet: silikon, pambuk

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.