Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
 
[banner_timer]
 

Tavë FiveStar Legend

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-69%

Tava FiveStar Legend Delimano, me përmasa 35x21 cm, përmban të gjitha cilësitë e linjës sonë eksluzive me Quantanium, nuk ngjitë ushqimet dhe rezistente ndaj gërvishtjeve në furrë. Pjekja, madje edhe fërgimi, kurrë nuk kanë qenë më të lehta se sa me këtë tavë, e cila është e qëndrueshme, pastrohet lehtë dhe iu mundëson të gatuani perime, mishëra e ëmbëlsira të shijshme, dhe jo vetëm!

Tavë FiveStar Legend

Çmimi i rregullt: 34,90 €


Çmimi special: 10,90 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Tava FiveStar Legend Delimano, me përmasa 35x21 cm, përmban të gjitha cilësitë e linjës sonë eksluzive me Quantanium, nuk ngjitë ushqimet dhe rezistente ndaj gërvishtjeve në furrë. Pjekja, madje edhe fërgimi, kurrë nuk kanë qenë më të lehta se sa me këtë tavë, e cila është e qëndrueshme, pastrohet lehtë dhe iu mundëson të gatuani perime, mishëra e ëmbëlsira të shijshme, dhe jo vetëm!

Më shumë
Përshkrimi

Jo vetëm për pjekje

Nëse doni të gatuani një tavë të shijshme për darkë, lazanja, peshk apo tortë të parezistueshme, ena FiveStar Legend Delimano do ta bëjë këtë proces më të lehtë, më të shpejtë dhe më të këndshëm. Me përmasat 35x21 cm, përshatet në të gjitha furrat standarte, është ideale për pjekje, madje edhe për fërgim. Në këtë mënyrë iu ndihmon të prodhoni shujta të shijshme për miqtë dhe familjen.

Delimano FiveStar Legend Roaster

Më pak yndyrë, më shumë shije

Me këtë enë, ju mund të gatuani ushqime të shëndetshme dhe të shijshme, duke përdorur pak ose aspak vaj. Në këtë mënyrë, ushqimet tuaja të preferuara do t'i ruajnë shijet dhe lëngjet dhe vlerat. Pastrohet lehtësisht në pak sekonda.

Delimano FiveStar Legend Roaster

Pse duhet t'i zgjedhni enët FiveStar Legend Delimano

 • Nuk i lejojnë ushqimet të ngjiten dhe pastrohet lehtësisht
 • Jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjeve
 • Kombinimi më i mirë i materialeve
 • Gatime me cilësi të lartë
 • Përbërësit i janë nështruar kontrollit të cilësisë së lartë
 • Elemente miqësore ndaj mjedisit
 • E prodhuar nga dora e njeriut
 • Prodhuar në 'bashkëpunim' me natyrën
 • E kompozuar nga çeliku dhe guri
 • E kontrolluar/testuar me cilësinë më të lartë
Delimano FiveStar Legend

Struktura e enëve FiveStar Legend Delimano

 1. Shtresa e dytë: Smalt i ngjyrosur në çelik
 2. Shtresa e parë: Bazë smalti në çelik
 3. Çelik shumë cilësor
 4. Shtresa e parë e brendshme: Smalt në çelik
 5. Shtresa e dytë e brendshme: Smalt në çelik
 6. Shtresa e parë me veshje Quantanium® rezistente ndaj ngjitjes
 7. Shtresa e dytë me veshje Quantanium® me komponime të gurit, argjendit, titaniumit dhe diamantit
 8. Shtresa e tretë Quantanium® me shkëlqim briliant
1
2
3
4
5
6
7
8

5 elemente për rezultate me 5 yje

Ena përban super veshjen e cila nuk lejon ngjitjen e ushqimit; 8 shtresa me Quantanium®, të veshura me 5 elementet më të forta të Tokës. Grimcat e diamantit, titaniumit, gurit të vërtetë dhe argjendit janë përzier me ujin. Krejt ky kombinim, ka formuar një veshje/shtresë të pathyeshme dhe jashtëzakonisht të qëndrueshme.

Falë vetive natyrale të këtyre elementeve, këto enë i meritojnë 5 yje, sepse:

 • Nuk e ngjisin ushqimin
 • Të qëndrueshme
 • Rezistente ndaj gërvishtjeve
 • Përçueshmëri e lartë e nxehtësisë
 • Gatim i shpejtë dhe i shëndetshëm

Enët i meritojnë 5 yje për cilësi, sepse falë veshjes që kanë, janë deri në 3.5 herë më të qëndrueshme dhe deri në 2 herë më tepër rezistente ndaj gërvishtjeve, krahasuar me enët zakonshme. Për më tepër, kombinimi i elementeve të lartpërmendura, i bën këto enë super rezistente ndaj ngjitjes – deri në 10 herë më shumë rezistente ndaj ngjitjes. Kjo ka rëndësi të madhe, sepse duke parë dinamikën e ditëve të sotit, çdo minutë vlen, dhe askush nuk ka llogari të harxhojë orë të tëra për ta pastruar një enë, kur këtë mund ta bëjë për disa sekonda.

 • Deri në

  3,5

  herë më e qëndrueshme*

 • Deri në

  10x

  herë më rezistente ndaj ngjitjes*

 • Deri në

  2

  më rezistente ndaj gërvishtjeve*

*Krahasuar me veshjet e enëve të zakonshme/komericale.

Pastrohet edhe në enëlarëse

Kjo enë, me një fjalë pastrohet vetë. Vetëm imagjinojeni sa shumë kohë do të kurseni dhe të qetë do të jeni, sepse krejt çka iu duhet të bëni është një pastrim i shpejtë ose ta vendosni në enëlarëse. Për më tepër, ju nuk keni pse të shqetësoheni për sipërfaqen e jashtme – është smalt, qelq, dhe çdo herë do të qëndrojë e njejtë, pamarrë parasysh frekuencën e pastrimit, djegies apo gërvishtjes

Delimano FiveStar Legend
Delimano FiveStar Legend

5 yje për vetëdijësim ndaj mjedisit

Efektive në përdorimin e energjisë:

 • Cilësi dhe performancë e lartë në temperatura të ulëta

Përdorimi i tekologjisë së gjelbër (eko):

 • Kjo enë është miqësore ndaj natyrës (eco-friendly); tashmë për prodhimin e saj nevojitet 80% më pak ujë*
 • 70% e materialeve të paketimit janë të riciklueshme

*Niveli i konsumit të ujit për prodhimin e enës DELIMANO është 80% më i vogël, krahasuar me vitin 2018.

 • Delimano FiveStar Legend
 • Delimano FiveStar Legend
 • Delimano FiveStar Legend

Zbuloni linjën e re të enëve FiveStar Legend nga Delimano

Çka e bën një shujtë perfekte? Kuptohet, përbërësit, aftësitë në gatim dhe receta e duhur... por, edhe ena në të cilin gatuani mund ta bëjë ndryshimin në ushqim. Enët FiveStar Legend nga Delimano kanë cilësi aq të lartë për ta përgatitur ushqimin ashtu siç përgatiten në restaurante me 5 yje.

Mëso më shumë

Specifikat Teknike
Dimenionet 35 cm
Kapaciteti 3 L
Mund të lahet në enëlarëse Po
Tipi i stufës ceran, elektro, gaz, induksion

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.