Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Tenxhere e thellë + Kapak Stone Legend

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-40%

Ju mund të përdorni tenxheren e thellë Stone Legend me kapakun që përshtatet në përsosmëri, për të përgatitur lehtësisht receta të salcave ose ushqimet që kërkojnë gatim me të ngadalësuar. Është bërë me smalt të qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve dhe çelikut me grimca të gurit të vërtetë që i japin një përçueshmëri superiore për gatim më të shpejtë. E përshtatshme për përdorim në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Lehtë pastrohet dhe e sigurt për enëlarëse. Madhësia: 28cm

Tenxhere e thellë + Kapak Stone Legend

Çmimi i regullt: 49,98 €


Çmimi Special: 29,98 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Ju mund të përdorni tenxheren e thellë Stone Legend me kapakun që përshtatet në përsosmëri, për të përgatitur lehtësisht receta të salcave ose ushqimet që kërkojnë gatim me të ngadalësuar. Është bërë me smalt të qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve dhe çelikut me grimca të gurit të vërtetë që i japin një përçueshmëri superiore për gatim më të shpejtë. E përshtatshme për përdorim në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Lehtë pastrohet dhe e sigurt për enëlarëse. Madhësia: 28cm

Më shumë
Detajet e Produktit

Shijoni ushqimet tradicionale me Quantanium veshjen prej guri të vertetë

Tenxherja Delimano Stone Legend + Kapaku janë të përbëra më vetitë e shkëlqyeshme për të cilat Stone Legend shquhet. Kjo do të thotë:

  • Një shije tradicionale që rezulton me gatime në 5 shtresa me veshje prej guri të vertetë të përforcuara me pjesëza natyrale-minerale guri dhe titaniumi
  • Përgatitje më e shëndetshmepa yndyrë që i nevojitet vetëm një pikë vaji.
  • Lagështi më e natyrshme, vitamina dhe minerale, madje edhe shpërndarja e nxehtësisë prodhon gatime që kapin dhe lëshojnë ngadalë lëndët ushqyese.

Ekologjike, 100% jo–toksike dhe materiale të reciklueshme

Tenxherja Delimano Stone Legend + Kapaku janë 100% të riciklueshme dhe ekologjike për mjedisin, të përbëra nga materiale që janë totalisht jo-toksike dhe 100% PFOA i pastër.

Sipërfaqe e lëmuar që nuk ngjet 

Sipërfaqja jo-ngjitëse është e fortë, por e lëmuar dhe jo-poroze, duke e bërë të shkëlqyeshme për ushqime që ngjesin si vezët dhe peshqit. Rezistenca shtesë gjatë përdorimit është jashtëzakonisht e qëndrueshme ndaj kimikateve dhe gërvishtjeve dhe ka një qëndrueshmëri afatgjate të ngjyrave që nuk do të zbehen me kalimin e kohës. 

E qëndrueshme dhe e lehtë për t'u pastruar

E bërë me një bazë të fortë çeliku, Delimano Stone Legend Tenxherja + Kapaku janë të forta dhe të qëndrueshme. Lehtë pastrohen dhe mund të pastrohen sigurt në enëlarëse.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star