Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

Tigan për pallaqinka Stone Legend Pro

Photo
Video

Pallaqinkat janë ide e mrekullueshme për mëngjes, drekë apo darkë. E me këtë tigan, mund t’i përgatisni shpejt dhe lehtë. Ka veshje jo-ngjitëse 5 shtresore Quantanium dhe sipërfaqe të fortë, por të lëmuar. Mund të përdoret në të gjitha pllakat, e madje edhe në furrë, sepse ka dorezë prej çeliku inox. Madhësia: 24cm.

Tigan për pallaqinka Stone Legend Pro
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Pallaqinkat janë ide e mrekullueshme për mëngjes, drekë apo darkë. E me këtë tigan, mund t’i përgatisni shpejt dhe lehtë. Ka veshje jo-ngjitëse 5 shtresore Quantanium dhe sipërfaqe të fortë, por të lëmuar. Mund të përdoret në të gjitha pllakat, e madje edhe në furrë, sepse ka dorezë prej çeliku inox. Madhësia: 24cm.

Më shumë
Përshkrimi

Pallaqinka dhe jo vetëm…

Pallaqinkat janë ide e mrekullueshme për mëngjes, drekë apo darkë. E me këtë tigan, mund t’i përgatisni shpejt dhe lehtë. Po ashtu, mund të fërgoni edhe omleta apo vezë në sy dhe t’i rrotulloni me lehtësi. Ky tigan ka veshje jo-ngjitëse 5 shtresore Quantanium dhe sipërfaqe të fortë, por të lëmuar. Ky tigan cilësor është rezultat i kombinimit smalt-çelik inox andaj do të jetë pjesë e kuzhinës suaj për një kohë të gjatë.

Pse smalt?

Smalti ka disa veti të shkëlqyera, të cilat në mënyrë të përsosur përmbushin kriteret për një enë cilësore:

 • Sipërfaqe jo-poroze, e fortë, por e lëmuar
 • Rezistent ndaj kimikateve
 • 100% i riciklueshëm, pra, eko-miqësor
 • I qëndrueshëm
 • Rezistent ndaj gërvishtjes
 • E ruan ngjyrën
 • Pastrohet lehtë
 • Nuk mund të digjet

Pse veshje Quantanium?

Disa nga vetitë dhe dobitë e veshjes 5 shtresore Quantanium janë:

 • Materiale jo-toksike – 100% pa PFOA, andaj kimikatet e dëmshme nuk mund të depërtojnë në ushqimin tuaj.
 • Jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjes, andaj veshja shumë e sigurtë nuk lejon depërtimin e kimikateve, siç ndodhë me enët PTFE.
 • Veshja Quantanium me grimca guri është e përforcuar edhe me grimca titani.
 • Grimcat e gurit e ruajnë nxehtësinë dhe e shpërndajnë gradualisht te ushqimi, prandaj ushqimi ruan lëngjet natyrale, vitaminat dhe shijen.
 • Mund të gatuani me pak yndyrë – me një pikë vaji.
 • I jep ushqimit shije tradicionale, sikur të ishte gatuar në guri.
 • Sipërfaqe cilësore jo-ngjitëse.
 • I përsosur për ushqime sikurse vezët apo peshku.
 • Mund të përdoret me vegla apo aksesorë metali.
 • Pastrohet lehtë, mund të lahet në enëlarëse.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.