Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË - Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Deri në -70%
 
[banner_timer]
 

Tigan për pallaqinka Stone Legend

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Gatuani pallaqinka të përsosura që do të rrëshqasin lehtë nga tigani në pjatë pa rrëmujë dhe pa fërkim. Është bërë prej smalti të qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve dhe çelikut me grimca të gurit të vërtetë që jep një përçueshmëri më të lartë të nxehtësisë. Përdoret në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Pastrohet në enëlarëse. Madhësia: 24cm.

Tigan për pallaqinka Stone Legend
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Gatuani pallaqinka të përsosura që do të rrëshqasin lehtë nga tigani në pjatë pa rrëmujë dhe pa fërkim. Është bërë prej smalti të qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve dhe çelikut me grimca të gurit të vërtetë që jep një përçueshmëri më të lartë të nxehtësisë. Përdoret në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Pastrohet në enëlarëse. Madhësia: 24cm.

Më shumë
Përshkrimi

Derdhni, Rrotullojeni dhe jeni gati ti shijoni

Krijoni pallaqinkat më të përsosura me tiganin Stone Legend 24 cm. Materialet e gurit tradicionale-natyrale dhe smalti ofrojnë shpërndarje të shkëlqyeshme të nxehtësisë, përderisa veshja prej QuanTanium  nuk ngjet dhe është rezistente ndaj gërvishtjeve, jashtzakonisht e rendësishme kur vjen puna tek përgatitja e pallaqinkave. Sapo tigani të jetë gati, derdhni masën në të, prisni pak, rrotullojeni pallaqinken dhe shijojeni në maksimum.

Veti jo-ngjitëse dhe rezistencë ndaj gërvishtjeve

Tigani per pallaqinka 24 cm ju dhuron përformancën që nuk ngjet derisa ka PFOA të pastërt dhe kemikale tjera të padëmshme që janë përdorur shpesh në tiganët tradicional. Shijoni benefitet:

  • Kemikal i shkëlqyeshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve – i përshtatshëm edhe ndaj enëve metalike
  • Sipërfaqe e fortë por e butë jo-poroze që nuk ngjet ose djeg
  • Pjesëza natyrale-minerale guri dhe titaniumi që shtojnë shijen dhe ruajnë vlerat ushqyese
  • Ekologjik, 100% material i riciklueshëm
  • Ngjyrë që nuk zbehet

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.