Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË - Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Deri në -70%
 
[banner_timer]
 

Tigan i thellë Stone Legend

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Tigani ka një dorezë praktike dhe është ideal për ngrohjen e qumështit, shkrirjen e gjalpës, pudingut ose zierjen e vezëve. Është bërë prej enameli i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve dhe çelikut me grimca guri të vërtetë që jep përçueshmëri të lartë të nxehtësisë. Përdoret në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Pastrohet në enëlarëse. Kapaciteti: 1,8L.

Tigan i thellë Stone Legend
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Tigani ka një dorezë praktike dhe është ideal për ngrohjen e qumështit, shkrirjen e gjalpës, pudingut ose zierjen e vezëve. Është bërë prej enameli i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve dhe çelikut me grimca guri të vërtetë që jep përçueshmëri të lartë të nxehtësisë. Përdoret në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Pastrohet në enëlarëse. Kapaciteti: 1,8L.

Më shumë
Përshkrimi

Milk Pot në dimensionin e duhur

Dimensioni i duhur për ngrohjen e qumështit dhe lëngjeve tjera, Delimano Stone Legend Milk Pot ka diametër prej 14 cm dhe anash është i thellë.

Ju nuk keni pse të brengoseni më rreth djegies.

Me sipërfaqen e fortë por të lëmueshme jo-poroze, Delimano Stone Legend Milkpot nuk do të ngjes dhe me mbajtësin e tij të rehatshëm do të mbaj duart tuaja larg nga nxehtësia.

I perbërë me vetitë me të besueshme të Stone Legend 

I famshëm për vetitë e tij të shkëlqyeshme dhe pastrimit të lehtë, pajisja Stone Legend është dizajnuar veqanarisht të ju përmirësoj ju dhe të dashurve tuaj mënyrën e ushqimit në më të shëndetshme dhe pa yndyrë.

  • Argëtohuni në shijen tradicionale që rezulton nga gatimi në veshjen prej guri të vertetë Quantanium që është e përforcuar me grimcat minerale natyrale të gurit dhe titanit.
  • Merrni më shumë lëndë ushqyese nga çdo vakt si lëngjet, vitaminat dhe mineralet që mbesin të ruajtura në ushqimin tuaj.
  • Përgatitni ushqim më të shëndetshëm dhe me pak yndyrë që kërkon vetëm një pikë vaji.

I perbërë 100% nga materiali I reciklueshëm dhe ekologjik

Delimano Stone Legend Milkpot është i perbërë 100% nga materiali i reciklueshëm dhe ekologjik që janë 100% PFOA i pastër.

I fort dhe i qëndrueshëm për kohë të gjatë

Çeliku i bazës është i i fortë dhe i qëndrueshëm dhe zgjerohet me një shtresë xhami të veshjes smalt për të siguruar qëndrueshmëri të ngjyrave të qëndrueshme dhe të pandryshueshme që nuk do të zbehen me kalimin e kohës.

Rezistente ndaj gërvishtjeve dhe kemikaleve

Delimano Stone Legend Milkpot është rezistent ndaj gërvishtjeve dhe kemikaleve, dhe gjithashtu mund të përdoret me pajisje metalike.

I sigurt për larje në enëlarëse 

Nuk do te keni telashe për ta pastruar sepse ena është e dizajnuar për tu pastruar në enëlarese, mund edhe të pastrohet me dorë ose të fshihet me ndonjë leckë.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.