Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Tava rrethore Stone Legend CopperLUX

Photo
Video
-30%

Përgatit dhe pjek gjithçka në një enë të vetme

Përgatit dhe pjek më shëndetshëm dhe më efektivisht se kurrë më heret me taven rrethore Delimano Stone Legend Copperlux.

 • Nuk ngjet, rezistente ndaj gërvishtjeve, efiçiente në energji.
 • Mund të përdoret në të gjitha pllakat (duke përfshirë edhe pllakat me induksion) si dhe në furrë.
 • E disponueshme në 3 madhësi: 24, 26 dhe 28 cm.
 • Zbuloni receta të reja të shëndetshme për të gjithë familjen.
Tava rrethore Stone Legend CopperLUX

Nga Çmimi i regullt: 29,90 € Nga


Çmimi Special: 20,93 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Përgatit dhe pjek gjithçka në një enë të vetme

Përgatit dhe pjek më shëndetshëm dhe më efektivisht se kurrë më heret me taven rrethore Delimano Stone Legend Copperlux.

 • Nuk ngjet, rezistente ndaj gërvishtjeve, efiçiente në energji.
 • Mund të përdoret në të gjitha pllakat (duke përfshirë edhe pllakat me induksion) si dhe në furrë.
 • E disponueshme në 3 madhësi: 24, 26 dhe 28 cm.
 • Zbuloni receta të reja të shëndetshme për të gjithë familjen.
Më shumë
Detajet e Produktit

Përgatitje më efektive e ushqimit të shëndetshëm dhe shijshëm

Veshja QuanTanium e tavës rrethore përmban titanium, grimca të gurit dhe bakrit:

 • Grimcat e titaniumit e bejnë tavën më të fortë dhe shumë të qëndrueshme.
 • Grimcat e gurit që shtojnë rezistencën e konsumimit të veshjes dhe lëshojnë gradualisht nxehtësinë në ushqim, duke e lejuar atë të mbaj më shumë lëndë ushqyese dhe shijen natyrore - ashtu si gatimi në gurë të vërtetë.
 • Grimcat e bakrit për përçueshmëri më të mirë ruajnë energjinë duke kursyer edhe kohë.

Përgatit & pjek me vetëm një pajisje kuzhine

Tava rrethore Delimano Stone Legend Copperlux është zgjidhja e duhur për të gjithë që preferojnë pjekjen dhe përgatitjen – qoftë të pastave, peshkut, mishit të viçit të pjekur apo brinjëve të mbushura – I gjithë ushqimi është i pjekur shpejtë dhe lehtë.

Mos u brengosni më asnjeherë nëse ena juaj digjet

Tava rrethore Delimano Stone Legend Copperlux ofron një veshje shumë rezistente që nuk do të digjet dhe që lehtë pastrohet pas përdorimit – thjesht fshijeni atë me një leckë ose pastrojeni në enëlarëse.

E lehtë për përdorim dhe pastrim

Tava nuk digjet dhe veshja që nuk ngjitet pastrohet shumë lehtë. Këto enë mund të vendosen në enëlarëse të kursejnë kohën tuaj.

Përparësitë e veshjes QuanTanium:

 • Të përshtatshme për të gjitha llojet e pllakave, përfshirë ato me induksion.
 • Në bazë të vetive magnetike, ngrohet shumë shpejtë në pllakën me induksion në temperaturë të ulët. Kursen deri në 20% energji.
 • Mund të gatuani në temperaturë mesatare, por të arrini performancë maksimale.
 • Të sigurta për pastrim në enëlarëse.
 • Ngjyra që nuk zbehen (smalti është I shkrirë në 840 °C).
 • Mundëson gatimin me vetëm një pikë vaj.
 • Rezistente ndaj ngjitjes
 • Të prodhuara në Spanjë
 • Pse çelik?

  Metal i fortë dhe i qëndrueshëm për kohë të gjatë. Tiganët dhe tenxheret që përmbajnë çelik janë shumë të balancuara për shkak së janë më të rënda. Çeliku është i njohur për mbajtjen e nxehtësisë dhe për ketë arsye është shumë i përdorur për enë që përdoren gjatë.

 • Pse smalt?

  Mbron çelikun me një shtresë të qelqit, ka strukturë të fortë për shumë sulme kimike. Smalti është shumë i qëndrueshëm dhe shpërndan shpejtë nxehtësinë. Për më shumë, natyralisht nuk ngjet në varësi të sipërfaqes jo-poroze të tij.

 • Pse veshja prej QuanTanium me grimca bakri dhe guri?

  Për veti të shkëlqyeshme të jo-ngjitjes & rezistencë ndaj gërvishtjeve, që mundësojnë përgatitje ushqimi pa yndyrë dhe e bejnë enën të përshtatshme për përdorim me pajisje metali. Për me shumë përçueshmëria e nxehtësisë është shumë e lartë– për përgatitje të shpejtë dhe me më pak energji të konsumuar!

Konstruksioni i enëve Delimano Stone Legend Copperlux

 1. Ngjyrë smalti-në-çelik në shtresën e dytë
 2. Shtresa e parë me bazë smalt-në-çelik
 3. Çelik i kualitetit të lartë
 4. Shtresa e parë e brendshme smalt-në-çelik
 5. Shtresa e dytë e brendshme smalt-në-çelik
 6. Shtresa e parë jo-ngjitëse me veshje Quantanium®
 7. Shtresa e dytë jo-ngjitëse me veshje Quantanium® me grimca të vërteta guri dhe bakri
 8. Shtresa e tretë jo-ngjitëse me veshje Quantanium®
1
2
3
4
5
6
7
8
Specifikat Teknike
Add Info 100% PFOA free
Material çelik, enamel coating
Material interieri QuanTanium
Materiale Bazë hekur
Mund të lahet në enëlarëse Po
Tipi i stufës ceran, elektro, gaz, induksion

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star