Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Kapaku Stone Legend CopperLUX

Photo
Video
-50%

Përmes kapakut të qëndrueshëm Copperlux, ju mund të shihni përparimin e gatimit pa humbur nxehtësinë, lagështinë dhe lëndët ushqyese. Është bërë nga xhami me cilësi të lartë, ndërsa dorëza është e përbërë nga çeliku inox dhe përshtatet me enë gatimi të linjës Delimano Stone Legend CopperLUX. Lehtë pastrohet, mund të përdoret në furrë dhe të pastrohet në enëlarëse. 4 madhësi: 20, 24, 26, 28 cm.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Kapaku Stone Legend CopperLUX

Çmimi i regullt: 9,90 €


Çmimi Special: 4,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Përmes kapakut të qëndrueshëm Copperlux, ju mund të shihni përparimin e gatimit pa humbur nxehtësinë, lagështinë dhe lëndët ushqyese. Është bërë nga xhami me cilësi të lartë, ndërsa dorëza është e përbërë nga çeliku inox dhe përshtatet me enë gatimi të linjës Delimano Stone Legend CopperLUX. Lehtë pastrohet, mund të përdoret në furrë dhe të pastrohet në enëlarëse. 4 madhësi: 20, 24, 26, 28 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Kapakë me cilësi të lartë për tiganët dhe tenxheret tuaja

Kapakët Delimano Stone Legend Copperlux janë shoqëruesi ideal për enët tuaja të preferuara CopperLUX. Trajtimi i anëve me çelik inox siguron qëndrueshmëri të shkëlqyeshme dërsa xhami i pastër ju mundëson të monitoroni ushqimin tuaj nga afër gjatë procesit të gatimit.

Madhësi adekuate për çdo enë tuajen

I disponueshëm në 4 madhësi të ndryshme me diametër: 20, 24, 26, dhe 28 cm.

Specifikat Teknike
Material interieri QuanTanium
Materiale Bazë stainless steel
Mund të lahet në enëlarëse Po
Tipi i stufës ceran, elektro, gaz, induksion

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star