Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Tigan Duplex Stone Legend Copperlux

Photo
Video
-40%

Tigani më i ri në linjën e enëve Delimano Stone Legend CopperLux. Nuk është një tigan i zakonshëm. Është një sistem gatimi i cili përbehet nga dy tiganë të cilët mund të përdoren të ndarë nga njeri tjetri ose të dy së bashku, për të dhënë rezultate fantastike në kuzhinë. Gatuani shpejtë & thjeshtë.

Tigan Duplex Stone Legend Copperlux

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 29,94 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Tigani më i ri në linjën e enëve Delimano Stone Legend CopperLux. Nuk është një tigan i zakonshëm. Është një sistem gatimi i cili përbehet nga dy tiganë të cilët mund të përdoren të ndarë nga njeri tjetri ose të dy së bashku, për të dhënë rezultate fantastike në kuzhinë. Gatuani shpejtë & thjeshtë.

Më shumë
Detajet e Produktit

Tigani DUPLEX – bënë punë të dyfishtë në shumë pak kohë!

 • 3në1 – 2 tigan për skuqje 24cm, ose një tigan i dyfishtë
 • 2 tigan, të cilët mund të përdoren së bashku ose si një i vetëm
 • Perfekt për të skuqur pa bërë shumë rrëmujë
 • Ju mund të ktheni tiganët gjatë procesit të gatimit
 • Nuk ngjesin, rezistent ndaj gërvishtjeve dhe ka të gjitha përfitimet e linjës Copperlux
 • Mund të përdoren në çdo lloj pllake, edhe ato me induksion
 • Të prodhuar në Spanjë

Si përdoret?

Me tiganin Delimano Stone Legend CopperLUX DUPLEX ju do të merrni 3 produkte në 1, 2 tigan të cilët mund të përdoren veqmas dhe 1 tigan të dyfishtë me sistem mbyllje për rezultate perfekte në të dyja anët. Mund të gatuani ushqime të ndryshme si omeletë, vezë, salçiçe, mish, peshk e shumë ushqime të tjera. Skuq`ni në njërën anë pastaj mund të ktheni tiganin në anën tjetër dhe gjithcka do të jetë gati. Do të gatuani ushqimet më shpejtë, me më shumë shije dhe shumë të shëndetshme!

Pyetje/Përgjigje

 • Pse çelik?

  Metal i fortë dhe i qëndrueshëm për kohë të gjatë. Tiganët dhe tenxheret që përmbajnë çelik janë shumë të balancuara për shkak së janë më të rënda. Çeliku është i njohur për mbajtjen e nxehtësisë dhe për ketë arsye është shumë i përdorur për enë që përdoren gjatë.

 • Pse smalt?

  Mbron çelikun me një shtresë të qelqit, ka strukturë të fortë për shumë sulme kimike. Smalti është shumë i qëndrueshëm dhe shpërndan shpejtë nxehtësinë. Për më shumë, natyralisht nuk ngjet në varësi të sipërfaqes jo-poroze të tij.

 • Pse veshja prej QuanTanium me grimca bakri dhe guri?

  Për veti të shkëlqyeshme të jo-ngjitjes & rezistencë ndaj gërvishtjeve, që mundësojnë përgatitje ushqimi pa yndyrë dhe e bejnë enën të përshtatshme për përdorim me pajisje metali. Për me shumë përçueshmëria e nxehtësisë është shumë e lartë– për përgatitje të shpejtë dhe me më pak energji të konsumuar!

Konstruksioni i enëve Delimano Stone Legend Copperlux

 1. Ngjyrë smalti-në-çelik në shtresën e dytë
 2. Shtresa e parë me bazë smalt-në-çelik
 3. Çelik i kualitetit të lartë
 4. Shtresa e parë e brendshme smalt-në-çelik
 5. Shtresa e dytë e brendshme smalt-në-çelik
 6. Shtresa e parë jo-ngjitëse me veshje Quantanium®
 7. Shtresa e dytë jo-ngjitëse me veshje Quantanium® me grimca të vërteta guri dhe bakri
 8. Shtresa e tretë jo-ngjitëse me veshje Quantanium®
1
2
3
4
5
6
7
8

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star