KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

Tavë rrumbullake Stone Legend Black

Photo
Video
RISI

Një kombinim i përsosur i formës dhe funksionit, tava rrumbullake Delimano Stone Legend Black është një mënyrë klasike për të përgatitur dhe shërbyer ushqime të paharrueshme. Kjo tavë e rrumbullakët është e përsosur për pjekje, zierje të shijshme. Mjeti i duhur për të marinuar, gatuar dhe shërbyer. E bërë prej çeliku karboni dhe smalt, e veshur me shtresë kuantanium jo ngjitëse të përforcuar me grimca guri. E disponueshme në këto madhësi 16, 24, 26, 28 cm.

Momente magjike me oferta festive!
Tavë rrumbullake Stone Legend Black
Nga 27,98 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Një kombinim i përsosur i formës dhe funksionit, tava rrumbullake Delimano Stone Legend Black është një mënyrë klasike për të përgatitur dhe shërbyer ushqime të paharrueshme. Kjo tavë e rrumbullakët është e përsosur për pjekje, zierje të shijshme. Mjeti i duhur për të marinuar, gatuar dhe shërbyer. E bërë prej çeliku karboni dhe smalt, e veshur me shtresë kuantanium jo ngjitëse të përforcuar me grimca guri. E disponueshme në këto madhësi 16, 24, 26, 28 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Tava e rrumbullakët legjendare Delimano tashmë në të zezë

Tava e rrumnullakët Delimano Stone Legend Black është pjesë e një linje të re enësh gatimi në familjen e famshme Stone Legend. Një ngjyrë e zezë shumë e veçantë e bën shtesë të bukur dhe elegante në çdo kuzhinë, ndërsa materialet supreme sigurojnë që kjo enë gatimi të jetë një fitues absolut në pllakën tuaj dhe në furrën tuaj.

Nga furra dhe drejt në tryezën e ngrënies

Tava e rrumbullakët Delimano Stone Legend është ideale për darka të shijshme për çdo rast. Përbërja e kësaj enë gatimi krijon një mjedis perfekt për ushqime më të shijshme. Shpërndan dhe ruan nxehtësinë në mënyrë të barabartë dhe lejon një mori teknikash gatimi. Dorezat e sigurta të furrës ofrojnë një kapje të fortë për përdorim të lehtë. Kjo tavë gatimi është krejtësisht e përshtatshme për një sërë pjatash të tilla si biftekët, musaka ose simite të ëmbla për t'i shijuar familjarët.

 

Rezultate të besueshme dhe perfekte çdo herë me veshje Kuantanium

Tipari kryesor i tavës së rrumbullakët është veshja kuantanike, rezultat i përpjekjeve tona për t'ju ofruar përvojën më të mirë të mundshme të gatimit. Kuantani ka përparësi të shumta, për të përmendur vetëm disa:

  • Është bërë nga materiale jo toksike - 100% e bërë pa PFOA, kështu që asnjë kimikat i dëmshëm nuk hyn në ushqimin tuaj dhe përfundimisht në trupin tuaj.
  • Është jashtëzakonisht rezistent ndaj gërvishtjeve dhe si rrjedhim ultra i sigurt - veshja nuk derdh kimikate në ushqimin tuaj.
  • Është përforcuar me grimca minerale natyrale të gurit dhe titanit - grimcat e gurit ruajnë nxehtësinë dhe e dërgojnë atë në ushqim gradualisht - lagështia natyrale, vitaminat dhe aroma ruhen mirë brenda ushqimit.
  • Mundëson gatimin me pak yndyrë vetëm me një pikë vaj.
  • I jep ushqimit shijen tradicionale si të gatuar në gur të vërtetë.
  • Sipërfaqja e përkryer jo ngjitëse nuk do të konsumohet me kalimin e kohës.

Është i përshtatshëm për t'u përdorur edhe aksesor metalike.

Specifikat Teknike
Dimensionet 16cm, 24cm, 26cm, 28cm
Material çeliku i karbonit, enamel
Material interieri QuanTanium Real Stone
Materiale Bazë hekur
Mund të lahet në enëlarëse Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.