KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

Tenxhere me kapak Stone Legend Black

Photo
Video
RISI

Një enë e vërtetë thelbësore për çdo kuzhinë të pajisur mirë, kjo tenxhere me kapak me shumë qëllime është ideale për një gamë të gjerë përdorimesh, duke përfshirë supat, salcat e makaronave me gatim të ngadaltë, përgatitjen e drithërave dhe zierjen e perimeve. E bërë nga kombinimi çeliku-smalt me veshje kuantanium jo ngjitëse, kjo shtesë e fundit në linjën Stone Legend është një zgjedhje e përkryer për çdo kuzhinier që ka nevojë për enë gatimi të besueshme. E disponueshme në këto madhësi: 20, 24, 26 cm.

Momente magjike me oferta festive!
Tenxhere me kapak Stone Legend Black
Nga 39,98 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Një enë e vërtetë thelbësore për çdo kuzhinë të pajisur mirë, kjo tenxhere me kapak me shumë qëllime është ideale për një gamë të gjerë përdorimesh, duke përfshirë supat, salcat e makaronave me gatim të ngadaltë, përgatitjen e drithërave dhe zierjen e perimeve. E bërë nga kombinimi çeliku-smalt me veshje kuantanium jo ngjitëse, kjo shtesë e fundit në linjën Stone Legend është një zgjedhje e përkryer për çdo kuzhinier që ka nevojë për enë gatimi të besueshme. E disponueshme në këto madhësi: 20, 24, 26 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Linja Stone Legend Black – një zgjidhje elegante për gatime përplot pasion

Seti Delimano Stone Legend Black tenxhere me kapak ofron performancë të jashtëzakonshme të kombinuar me bukurinë, qëndrueshmërinë dhe cilësinë e pa të metë. Baza e saj është bërë nga kombinimi çeliku-smalt për një shpërndarje të barabartë të nxehtësisë, dhe veshja është veshja 100% kuantanium, një element kryesor nga Delimano që i shton bukurinë dhe performancën gatimit të përditshëm. Linja e Stone Legend Black përfshin produkte të përjetshme të krijuara posaçërisht për entuziastët e gatimit që duan elegancën dhe performancën e shkëlqyer të gatimit.


Një element thelbësor për kuzhinë

Tenxherja me kapak Delimano Stone Legend është ideale për krijimin e stoqeve dhe salcave, gatimin e perimeve, makaronave ose ushqimeve të detit. Baza e bërë nga kombinimi çeliku-smalt ofron performancë të jashtëzakonshme, duke shpërndarë nxehtësinë shpejt dhe në mënyrë të barabartë dhe duke kombinuar bukurinë dhe qëndrueshmërinë e patëmetë. Veshja kuantanium me gurë të vërtetë dhe grimca titani është projektuar për t'i bërë ballë përdorimit të përsëritur, edhe në kuzhinat më të kërkuara. Ideale si për kuzhinierë në shtëpi ashtu edhe për profesionistë.

Gatim dhe pastrim i lehtë

Veshja kuantanike është një avantazh absolut kryesor i kësaj komplete tenxhere dhe kapak. Kjo shtresë e shkëlqyer është bërë me gurë të vërtetë dhe grimca titani që përforcojnë sipërfaqen dhe gjithashtu e bëjnë atë plotësisht jo-gërvishtëse dhe jo ngjitëse. Grimcat e vërteta të gurëve gjithashtu ruajnë nxehtësinë dhe e dërgojnë atë në ushqim gradualisht - lagështia natyrale, vitaminat dhe aroma qëndrojnë të mbyllura, të ruajtura mirë brenda ushqimit. Ju mund të gatuani çdo lloj ushqimi me vaj minimal- sipërfaqja do të parandalojë ngjitjen në çdo moment.

Pas përdorimit, thjesht hidheni tenxheren në makinë larëse enësh ose lajeni lehtësisht me një spërkatje sapuni dhe ujë.

 

Specifikat Teknike
Dimensionet 20, 24 and 26 cm
Kapaciteti 3.30, 5.50, 7
Material çeliku i karbonit, enamel coating
Material interieri QuanTanium Real Stone
Mund të lahet në enëlarëse Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.