Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Tigan për grill 28x28 Stone Forte

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Me tiganin Stone Forte Grill ju mund lehtë të pjekni shujta të ndryshme pa mundim. Është bërë nga alumini rezistent ndaj gërvishtjeve dhe gërryerjeve dhe shtresës që nuk ngjet Quantanium me shtresë MicroCrystals për qëndrueshmëri të shtuar. I përshtatshëm në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Mund të pastrohet në enëlarëse. 2 vjet garancion. Madhësia: 28 x 28 cm.

Tigan për grill 28x28 Stone Forte
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Me tiganin Stone Forte Grill ju mund lehtë të pjekni shujta të ndryshme pa mundim. Është bërë nga alumini rezistent ndaj gërvishtjeve dhe gërryerjeve dhe shtresës që nuk ngjet Quantanium me shtresë MicroCrystals për qëndrueshmëri të shtuar. I përshtatshëm në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Mund të pastrohet në enëlarëse. 2 vjet garancion. Madhësia: 28 x 28 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Për gatime të shëndetshme, kurseni kohë dhe energji

Tigan për grill me cilësi të lartë të punuar nga alumini, me shtresë te jashtme silikoni dhe veshje të brendshme guri me qëndrueshmërinë e efektit Stone Forte. Nuk ngjet dhe është shumë rezistente ndaj gërvishtjeve. Është zgjidhja perfekte për rastet kur deshironi të ftoni miqtë tuaj dhe të shijoni një mbremje grilli. Lehtë pastrohet, mund ta vendosni në enëlarëse për të ju kursyer kohë.

Përparësitë e tiganit grill

  • Shumë rezistente ndaj gërvishjeve dhe gërryerjeve
  • Shtresë me efekte guri për përdorime të gjata
  • Atraktike, plotëson koleksionin tuaj prej enëve të gurit
  • Nuk ngjit
  • Lahen në enëlarëse
  • Madhësia: 28x28

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star