Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Tenxhere ekspres 6L

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-58%
Me tenxheren me presion Delimano mund të gatuani shpejtë dhe shëndetshëm në të njëjtën kohë. Si? Nën presionin e 80kPa. Tenxherja ka 5 sisteme sigurie të integruara. Për më tepër, hapet dhe mbyllet me vetëm një dorë - praktike për përdorim. Kapaciteti prej 6l e bënë të përsosur për darka familjare!
Tenxhere ekspres 6L

Çmimi i regullt: 119,90 €


Çmimi Special: 49,90 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë
Me tenxheren me presion Delimano mund të gatuani shpejtë dhe shëndetshëm në të njëjtën kohë. Si? Nën presionin e 80kPa. Tenxherja ka 5 sisteme sigurie të integruara. Për më tepër, hapet dhe mbyllet me vetëm një dorë - praktike për përdorim. Kapaciteti prej 6l e bënë të përsosur për darka familjare!
Më shumë
Detajet e Produktit

Me tenxheren me presion Delimano - gatuaj deri në 70% më shpejt, me më shumë vitamina dhe lëndë ushqyese

 • E lehtë për t'u përdorur - hap dhe mbylle me vetëm një dorë
 • Plotësisht e sigurt, falë 5 sistemeve të brendshme të sigurisë
 • Presion 80kpa
 • Buton i trefishtë me veshje alumini të integruar për mbajtje më të mirë të nxehtësisë
 • Doreza të ftohta për prekje
 • Për të gjitha pllakat, përfshirë edhe atë me induksion
Delimano Quick Pot 6l

Çka e bënë tenxheren me presion kaq speciale?

Tenxherja Delimano është një tenxhere me presion që siguron gatim 70% më të shpejtë në krahasim me mënyrën e zakonshme.

Me kapacitet të madh prej 6l, përgatitni pjata të shëndetshme dhe të shijshme për të gjithë familjen më shpejt, me më shumë vitamina dhe duke kursyer kohë & energji. Përbëhet prej çeliku inox me cilësi të lartë dhe të zhvilluar posaçërisht me veshje ALU të integruar për mbajtjen më të mirë të nxehtësisë.

 • Delimano Quick Pot 6l

  Tenxherja është bërë prej çeliku cilësor 18/10 që nuk ndryshket. E qëndrueshme dhe e lehtë për tu mirëmbajtur.

 • Delimano Quick Pot 6l

  Buton i trefishtë i zhvilluar posaçërisht për mbajtjen më të mirë të nxehtësisë

 • Delimano Quick Pot 6l

  Tenxherja me presion me kapak të mbyllur aktivizon presionin prej 80 kpa

 • Delimano Quick Pot 6l

  Hapet dhe mbyllet me vetëm një dorë

 • Delimano Quick Pot 6l

  Nivelet parandalojnë ngjitjen dhe djegien e ushqimeve

 • Delimano Quick Pot 6l

  Dorëzat janë gjithmonë të ftohta për prekje & të dizajnuara për të kursyer hapësirë.

Përgatit lehtë çdo ushqim

Tenxherja me presion është për gatim të shpejtë dhe të thjeshtë: thjesht vendosni përbërës, shtoni ujë ose lëng tjetër, më pas mbylleni thjesht duke e kthyer dorezën! Për kohë të shkurtër, ju do të hani gjellë të shëndetshme plot me vitamina.

Ushqimi juaj nuk do të gatuhet më shpejt se që duhet; do të jetë më i shëndetshëm, pasi gatuhet për kohë më të shkurtër sesa në mënyrë konvencionale. Ruan vitaminat, lëndët ushqyese, ato që praktikisht shihen dhe ndjehen në fund - rezultatet e ngjyrave, shijes dhe aromës.

Delimano Quick Pot 6l

Me tenxheren me presion Delimano ju mund të përgatisni çdo gjë:

 • Delimano Quick Pot 6l

  Gjella

 • Delimano Quick Pot 6l

  Supa

 • Delimano Quick Pot 6l

  Oriz

 • Delimano Quick Pot 6l

  Peshk

 • Delimano Quick Pot 6l

  Mish

 • Delimano Quick Pot 6l

  Perime

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star