Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Aksesor për Multipractic 7 në 1

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
Gota me filter është një aksesor lehtësisht i rregullueshëm për pajisjen Multipraktic 7 në 1 duke e bërë atë edhe më funksionale. Përdorni atë për të bërë: brumëra, kokteje ose lëngje frutash. Thikat janë bërë prej çeliku inox. Praktike dhe të sigurta për t’u përdorur. Kapaciteti i enës: 1, 5L.
Aksesor për Multipractic 7 në 1
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë
Gota me filter është një aksesor lehtësisht i rregullueshëm për pajisjen Multipraktic 7 në 1 duke e bërë atë edhe më funksionale. Përdorni atë për të bërë: brumëra, kokteje ose lëngje frutash. Thikat janë bërë prej çeliku inox. Praktike dhe të sigurta për t’u përdorur. Kapaciteti i enës: 1, 5L.
Më shumë
Përshkrimi

Bëni blenderin tuaj edhe më funksional dhe praktik

Shtoni pajisjes Multipraktic 7 në 1 edhe një gotë me filtër për të pasuruar pajisjet tuaja të preferuara të kuzhinës. Nëse jeni një adhurues i smoothieve ose pancakes, ky aksesor është padyshim një domosdoshmëri. Sidoqoftë, pasi ju keni tashmë makinën kryesore, ky aksesor do të jetë miku më i mirë i saj.

Përgatitni masën e kremës apo masën e pallaqinkave 

Gota e qelqit me filtër ka një kapacitet 1, 5L dhe një filtër për farat dhe pulpën e frutave, i cili lehtëson përgatitjen e llojeve të ndryshme të lëngjeve. Ëshhtë gjithashtu ideal për qumështin e sojës dhe bajamet, smoothiet e shëndetshme apo brumin e pallaqinkave ​​për të gjithë familjen. Me çelësin e tij të rregullueshëm dhe kombinimin e thikave nga çeliku inox, motorit 500W dhe 17,000 rpm, ai i shndërron të gjithë përbërësit në një përzierje të butë.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!