Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Tenxhere Multicooker Prime

Photo
Video

Përshpejtoni gjërat në kuzhinën tuaj dhe kurseni kohë, me tenxheren praktike Multicooker Prime! Me 4 programi gatimi, fuqi 400-476W dhe kapacitet 2L, kjo pajisje kompakte mund të përgatisë plot receta të shijshme. Ka opsionin i cili ju mundëson t'i bëni gati përbërësit dhe ta programoni tenxheren që t'i gatuajë më vonë - sipas nevojave tuaja. Po ashtu, ka funksionin për ngrohje dhe një sipërfaqe jo-ngjitëse që pastrohet lehtë.

Tenxhere Multicooker Prime
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Stock: 2
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Përshpejtoni gjërat në kuzhinën tuaj dhe kurseni kohë, me tenxheren praktike Multicooker Prime! Me 4 programi gatimi, fuqi 400-476W dhe kapacitet 2L, kjo pajisje kompakte mund të përgatisë plot receta të shijshme. Ka opsionin i cili ju mundëson t'i bëni gati përbërësit dhe ta programoni tenxheren që t'i gatuajë më vonë - sipas nevojave tuaja. Po ashtu, ka funksionin për ngrohje dhe një sipërfaqe jo-ngjitëse që pastrohet lehtë.

Më shumë
Përshkrimi

Një dorë e zgjatur në kuzhinë

Duke pasur parasysh jetën dinamike në ditët e sotme, gjëja e fundit që do të donim është të shpenzojmë disa orë në kuzhinë në fund të ditës. Andaj, lehtësoni jetën tuaj me Multicooker Prime, një tenxhere praktike që gatuan për ju.

Delimano Multicooker Prime

4 programe për receta të ndryshme

Sillni në tryezë recetat që keni dëshiruar për muaj me radhë – Multicooker Prime lehtësisht do t’i shndërrojë në shujtat tuaja të preferuara. Me këtë tenxhere elektrike mund të përgatisni perime me avull, peshk, oriz, gjellëra të ndryshme, ushqime të fërguara dhe jo vetëm. Po ashtu, mund ta zgjedhni funksionin DIY dhe ta caktoni programin tuaj.

Delimano Multicooker Prime

Po ashtu, është e lehtë për t’u përdorur: ekrani digjital LED përmban simbole në vend të fjalëve, andaj edhe përzgjedhja e programeve është më e lehtë. Thjesht shtypni butonin dhe zgjedhni njërin nga funksionet:

 • Delimano Multicooker Prime

  Avull

 • Delimano Multicooker Prime

  Oriz

 • Delimano Multicooker Prime

  Fërgim

 • Delimano Multicooker Prime

  Zierje

Pse gatimi me Multicooker Prime është kaq i përshtatshëm?

 • 1
  Delimano Multicooker Prime

  Zgjedhni recetën dhe bëni gati përbërësit.

 • 2
  Delimano Multicooker Prime

  Shtoni përbrësit, zgjedhni programin dhe lëreni Multicooker Prime të merret me pjesën e gatimit.

 • 3
  Delimano Multicooker Prime

  Shërbeni dhe shijoni ushqimin e përgatitur.

Multicooker Prime ka edhe një opsion i cili ju mundëson t'i bëni gati përbërësit dhe ta programoni tenxheren që t'i gatuajë më vonë - sipas nevojave tuaja. Në këtë mënyrë, ju mund ta bëni gati paraprakisht, që kur të ktheheni në shtëpi, të shijoni ushqim të freskët dhe të ngrohtë. Po ashtu, funksioni për ngorhje autamike e mban ushqimin ngrohtë, në mënyrë që të mund ta servoni edhe më vonë.

Gatuani pa pasur nevojë ta shikoni tenxheren

Gjatë gatimeve të ndryshme, zakonisht duhet ta monitoroni procesin, për t’u siguruar që ushqimi të mos digjet. Por me Multicooker Prime nuk do ta keni më këtë problem – lëreni ushqimin të përgatitet dhe ndërkohë mund të bëni ndonjë sallatë apo ëmbëlsirë të shijshme.

Delimano Multicooker Prime

Sipërfaqe jo-ngjitëse dhe madhësi kompakte

Multicooker Prime do t’ju impresionojë me dizajnin modern dhe praktik – materiale si çelik inox në kombinim me kapakun e zi dhe detaje që i përshtaten çdo kuzhine. Me kapacitet prej 2L, është e përshtatshme për të përgatitur ushqime për 1, 2 apo 3 persona. Madhësia kompakte ju mundëson ta merrni lehtësisht edhe në pushime, karavan apo konvikte studentore. Për më tepër, brenda ka sipërfaqe gatimi jo-ngjitëse, andaj edhe pastorhet lehtë.

Delimano Multicooker Prime
Informata shtesë

Në paketim përfshihen:

 1. Multicooker Prime,
 2. Tenxhere 2L me shkallë matëse
 3. Shporta për avull
 4. Gota matëse
 5. Luga për oriz
 6. Luga për supa
 7. Manuali i përdorimit
1
2
3
4
5
6
Delimano Multicooker Prime

Detaje teknike:

 • Ekran digjital LED, me simbole të programeve
 • Kapacitet: 2L
 • Mbrojtje nga mbingrohtësia
 • 220V-240 V~, 50 Hz/60 Hz
 • Fuqi 400 - 476W
Delimano Multicooker Prime

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.