Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
 
[banner_timer]
 

Kitchen Robot Slice & Grate Set

Photo
Video

Delimano Kitchen robot slice and grate set is an optional accessory for Delimano Kitchen robot. It comes with plastic head and pusher and with three stainless steel heads for grating, fine grating and slicing.

Kitchen Robot Slice & Grate Set
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Delimano Kitchen robot slice and grate set is an optional accessory for Delimano Kitchen robot. It comes with plastic head and pusher and with three stainless steel heads for grating, fine grating and slicing.

Më shumë
Përshkrimi

Fast grinding & perfect slices anytime!

Instead of getting an electric slicer or grater, upgrade your Delimano kitchen robot with the Delimano kitchen robot slice & grate set! Easy to assemble accessory that will get unmissable help for processing almost all kinds of fruits, veggie and even more.

Salad master in your kitchen

The set is coming with three easy to replace stainless steel cones for – slicing, coarse grating and fine grating/shredding. The set will come handy anytime you will prepare fresh salads, slice or grate bigger batches of fresh veggies from your garden, shred nuts or chocolate for baking and even grate cheese & more! To keep your fingers safe, the set also includes a practical plastic pusher.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.